Home / Новини Сокирянський район / В тандемі розуміння, підтримки та всеохоплюючої любові танцюють пари – доньки і батьки

В тандемі розуміння, підтримки та всеохоплюючої любові танцюють пари – доньки і батьки

У кожному дитячому серденьку палає сонечко таланту, вмінь та щирої цікавості до світу. Головне – дати цій зорі яскраво світити, направляючи на шлях розвитку своїх здібностей. Правильно кажуть, що, якщо людина талановита, то талант у неї багатогранний. Однак,  вона повинна ще зуміти розвинути в собі всі ці дарування, відшліфувати свої здібності і правильно скористатися ними з користю для себе і для людей.

Саме такий яскравий талант випускників дошкільного підрозділу Сербичанського НВК днями відзначили на високому, обласному рівні на щорічному фестивалі-конкурсі «Буковинські намистинки». Усіх учасників привітала директор Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Оксана Палійчук та зазначила:  «Діти – це намистинки. Кожна мама, тато, вихователь, вчитель дійсно так вважає, що його прикрасою, надією і радістю є Ви. Я впевнена, що Ваші маленькі сердечка, розумні голівки намагаються якнайкраще працювати, щоб потішити своїх батьків, вихователів, Буковину, всю Україну. Ви радість нашої землі! Нехай Бог дасть мудрості жити в злагоді і мирі, просити тих цінностей, яких найбільше потребують наші діти – це мирне небо, здорова єдина сім’я, наша співпраця заради них».

Відтак пані Палійчук назвала виступ маленьких сербичанців найкращим та запросила ще раз порадувати глядачів ліричним номером на щорічній крайовій конференції педагогів.

Що ж потрібно для такого подвійного успіху (адже в минулому році ці ж малюки стали призерами обласного етапу конкурсу «Буковинські намистинки»)? Перш за все, – натхненне бажання діток розвиватися, вдосконалювати свої здібності, вчитися чомусь новому. Не менш важливою є праця вихователів. За вмілого керівництва та наставництва Вікторії Федорівни Гончар дітлахи старшої групи дошкільного підрозділу Сербичанського НВК неодноразово ставали переможцями та призерами районних та обласних конкурсів і фестивалів. Її ентузіазм та завзятість виводять дошкільну освіту у селі на якісно високий рівень. Неможливо було б досягти таких результатів без підтримки та розуміння батьків вихованців дитсадка. Вони завжди ідуть назустріч та стають активними учасниками усіх починань своїх малюків та їх вихователів.

Тож не дивно, що на сцені Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» маленькі сербичанці, що представляли всю Сокирянщину, зірвали шквал найгучніших аплодисментів та щирі слова захвату і подяк. Ліричний вальс дівчаток зі своїми татусями не залишив нікого байдужим, адже передав всю ту ніжність та щирість батьківської любові, що огортала та огортає кожного із нас.

«Запроси мене,  тату,  на вальс»… Саме такими словами розпочалася ніжна феєрія танцю. Ніби маленькі  порцелянові ляльки, засяяли усмішками талановиті випускниці у мужніх та надійних руках своїх найкращих у житті чоловіків – татусів. І непомітно забриніла сльоза на очах дорослих учасників дійства… Це сльоза невичерпної любові та підтримки, гордості та радості за своїх маленьких донечок.

Так по-дорослому, сумлінно, точно і, водночас, легко та невимушено артисти відтанцювали всі хореографічні па, без будь-якого страху виконали найскладніші підтримки. Результат – оплески, квіти, гордість батьків та педагогів.

Над таким чудовим номером натхненно попрацювали не тільки дівчатка, їх татусі та вихователі садочка, а й низка фахівців своєї справи. Зокрема, мелодійний супровід підбирала та забезпечувала музичний керівник Сербичанського НВК Лідія Анатоліївна Яковина. Сміливі задуми яскравих сценічних костюмів втілила у реальність талановита місцева майстриня Оксана Задверняк.

Неможливо ще раз не подякувати татусям-артистам, які мужньо витримали всі «тортури» репетицій і, незважаючи на свою зайнятість, із розумінням  поставилися до ідей вихователів. Тож дякуємо і вітаємо із вдалим виступом Плінгея Юрія Володимировича, Братушка Михайла Дмитровича, Ладана Віталія Анатолійовича, Олійника Дмитра Миколайовича, Бурчаковського Олександра Олександровича, Кузика Володимира Сергійовича та Бірюка Олександра Петровича.

Ваші дітки – достойна зміна. Тож будьте горді, що маленькі зернинки вашої любові проросли розумними, талановитими, чуйними та наполегливими паростками. Далі для них відкриваються нові шляхи – шкільне життя, яке принесе ще більше цікавих подій, захоплюючих моментів, високих звершень та новий досвід. Бажаємо і надалі залишатися такими ж зацікавленими та розуміючими, підтримувати своїх чад на кожному етапі майбутнього.

Анастасія ДОБРОВОЛЬСЬКА

About Сокиряни

Check Also

Вдруге поспіль Сокирянський район – чемпіон області у Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді

У п’ятницю , 12  квітня  2019 року,  на базі підрозділу десантно-штурмових військ  у місті Чернівці  …