Home / Новини Сокирянський район / Школярі Сокирянщини стали призерами обласного етапу конференції Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна»

Школярі Сокирянщини стали призерами обласного етапу конференції Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна»

Днями в місті Чернівці відбувся обласний етап конференції Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна». Сокирянський район представляли учні Білоусівського, Шебутинецького, Ожівського та Василівського навчальних закладів, а також вихованець закладу позашкільної освіти.

Відтак в секції «Географія рідного краю» ІІ місце в заочному етапі та І місце в очному етапі виборов Лейберюк Олексій. В секції «Музей – історія жива» ІІІ місце в заочному та ІІІ місце в очному етапі посіла Тимчук Ольга – обоє призерів учні Шебутинецького навчально-виховного комплексу, в секції «Геологічними стежками рідного краю» ІІ місце в заочному етапі отримав Сулітецький Тарас, а в секції «Духовна спадщина мого народу» ІІ місце в заочному етапі здобула Гимплюк Тетяна, в секції «Із батьківської криниці» ІІІ місце в заочному етапі посіла Федишена Ілонна – учні загальноосвітньої школи села Ожеве. В секції «Мандрівник Буковини» ІІІ місце в очному етапі виборов Данілов Богдан, вихованець гуртка «Водний туризм» районного центру творчості дітей та юнацтва.

About Сокиряни

Check Also

Вдруге поспіль Сокирянський район – чемпіон області у Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді

У п’ятницю , 12  квітня  2019 року,  на базі підрозділу десантно-штурмових військ  у місті Чернівці  …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *