Home / Новини Сокирянський район / Школярі Сокирянщини стали призерами обласного етапу конференції Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна»

Школярі Сокирянщини стали призерами обласного етапу конференції Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна»

Днями в місті Чернівці відбувся обласний етап конференції Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна». Сокирянський район представляли учні Білоусівського, Шебутинецького, Ожівського та Василівського навчальних закладів, а також вихованець закладу позашкільної освіти.

Відтак в секції «Географія рідного краю» ІІ місце в заочному етапі та І місце в очному етапі виборов Лейберюк Олексій. В секції «Музей – історія жива» ІІІ місце в заочному та ІІІ місце в очному етапі посіла Тимчук Ольга – обоє призерів учні Шебутинецького навчально-виховного комплексу, в секції «Геологічними стежками рідного краю» ІІ місце в заочному етапі отримав Сулітецький Тарас, а в секції «Духовна спадщина мого народу» ІІ місце в заочному етапі здобула Гимплюк Тетяна, в секції «Із батьківської криниці» ІІІ місце в заочному етапі посіла Федишена Ілонна – учні загальноосвітньої школи села Ожеве. В секції «Мандрівник Буковини» ІІІ місце в очному етапі виборов Данілов Богдан, вихованець гуртка «Водний туризм» районного центру творчості дітей та юнацтва.

About Сокиряни

Check Also

На Сокирянщині визначили переможців конкурсу «У ритмах ХХІ століття»

Контемп, модерн, хіп-хоп, стем, брейкданс та багато інших танців сучасної хореографії  були представлені  учнями навчальних …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *