Home / Новини Сокирянський район / Вихованці Сокирянського РЦТДЮ завоювали два призових місця

Вихованці Сокирянського РЦТДЮ завоювали два призових місця

Днями на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної  творчості учнівської молоді було проведено виставку-конкурс української декоративної творчості на тему: «Українські ремесла – від минулого до сучасного». Учасники представляли роботи у номінаціях: «Українська кераміка»; «Обрядовий рушник»; «Традиційне ліжникарство, ткацтво»; «Український костюм». Про це повідомляють у Сокирянській РДА.

Вихованці гуртка «Мода і стиль» Сокирянського районного центру творчості  дітей та юнацтва брали участь у двох номінаціях, які підготували керівники- Тихович Ксенія Михайлівна та Матвійчук Таїса Іванівна.

У номінації «Традиційне ліжникарство, ткацтво» Скрипчук Валерія та Бучацька Катерина представляли 2 зразки робіт – один в автентичному виконанні та один сучасний  на тему «Бабусин килимок». При підготовці до конкурсу дівчата провели величезну пошукову роботу за що нагороджені  грамотою Департаменту освіти і науки  за І місце.

У номінації «Український костюм» Степанятова Ангеліна, Бучко Софія, Зла Анна презентували колекцію  одягу у театралізованій формі на тему- «Історія однієї речі. Спідниця – плісе на Сокирянщині», за що нагороджені  грамотою Департаменту освіти і науки  за ІІІ місце.

 

About Сокиряни

Check Also

Вдруге поспіль Сокирянський район – чемпіон області у Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді

У п’ятницю , 12  квітня  2019 року,  на базі підрозділу десантно-штурмових військ  у місті Чернівці  …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *