Home / old / Проект професійного розвитку «Толока позашкільників»

Проект професійного розвитку «Толока позашкільників»

Понад 50 учасників із 14 областей України під час Весняної толоки у рамках проекту професійного розвитку «Толока позашкільників»,  який реалізується кафедрою філософії і освіти дорослих Центрального інституту післядипломної освіти  НАПН України спільно з ІМЗО (автор та керівник проекту кандидат педагогічних наук Ольга Просіна) 10-12 квітня 2019 року знайомилися, спілкувалися, навчалися у майстер-класах, міні-тренінгах та творчих майстернях на базах  закладів позашкільної освіти Чернівців. Учасники Толоки  відвідали ІІІ Відкриту міську методичну виставку, музей авіації та космонавтики Чернівецького центру юних техніків ім. Л.К.Каденюка, відчули красу міста та велич Чернівецького національного університету під час екскурсій, доторкнулись до цілющого джерела народної творчості у Навчально-методичному центрі культури Буковини.

У рамках проекту професійного розвитку «Толока позашкільників» відбувся  семінар для педагогів-позашкільників м.Чернівців,  який проводила  Лариса Дейдиш,  завідувач сектору змісту позашкільної освіти та гурткової роботи відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту модернізації змісту освіти.

Видавництво «Підручники і посібники»   презентувало нові видання для позашкільників.

Дякуємо натхненникам та організаторам цього триденного освітянського заходу за надзвичайно насичену, цікаву і пізнавальну програму!

Фотозвіт можна переглянути за ПОСИЛАННЯМ 1, ПОСИЛАННЯМ 2, ПОСИЛАННЯМ 3, а також на сторінці ГО “Центр освітніх ініціатив “Толока“.

About Чернівці

Check Also

Невідома Буковина: на Старій Жучці мешкали заможні газди

До Садгори належали поселення Рогізна, Денисівка, Баронівка, Стара і Нова Жучка, Слобідка, Шанці. На території …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *