Home / Новини Сокирянський район / «На призи Святого Миколая»

«На призи Святого Миколая»

Впевнено крокує нашим краєм зима чарівниця несе із собою свята! І найулюбленішим з них для дітвори є Свято Миколая.

Саме у день Святого Миколая районним центром творчості дітей та юнацтва проведено змагання зі спортивного орієнтування “На призи Святого Миколая” серед вихованців гуртків та учнів закладів загальної середньої освіти району. У змаганнях прийняло участь 90 юних учасників, які змагались на дистанції  “Спринт”  у групах Ч, Ж початківці до 12 років та Ч, Ж 12 років і більше.

Учасники долали дистанції по заданому напрямку з обов’язковою відміткою на своїх контрольних картках контрольних пунктів, які було вказано. Карта яку отримали спортсмени за хвилину до старту була незнайома і охопила території РЦТДЮ та старої лікарні. Діткам цікаво було змагатись в прохолодний день обираючи правильний шлях до перемоги.

Переможців змагань нагородив грамотами відділу освіти, молоді та спорту РДА голова районної ради – Козак Василь Васильович, а Святий Миколай вручив цінні призи та солодкі подарунки.

До змагань долучились спонсори, а саме: Ротар Свілана Аналіївна, Дейбук Владислав Борисович, профспілковий комітет відділу освіти, молоді та спорту РДА та інтернет магазин «Аlp com”.

Усі учасники отримали заряд бадьорості та азарт боротьби.

About Сокиряни

Check Also

Вдруге поспіль Сокирянський район – чемпіон області у Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді

У п’ятницю , 12  квітня  2019 року,  на базі підрозділу десантно-штурмових військ  у місті Чернівці  …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *