Home / Новини Сокирянський район / Свято Миколая зігріло душі дорослим і малим

Свято Миколая зігріло душі дорослим і малим

19 грудня православні християни святкували День Святого Миколая. Святий Миколай – історична постать. Кожна дитина знає, що в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай приносить подарунок і залишає його під подушкою.

Саме у такий день, по-зимовому святковий, здійснились мрії багатьох діток на Сокирянщині, особливо тих, які так потребують уваги та допомоги суспільства.

Дуже гарна, по-казко­вому прибрана зала Шебу­тинецького НВК приймала у себе юних гостей із багатодітних родин та тих, які опинились у складних життєвих обставинах. Вигравали різнобарв`ям новорічні декорації, образ Святого, ангели…

Ведучі святкового дійства повідали присутнім історію Святого Миколая. Зокрема, зазначили, що Миколай був надзвичайно чесною та доброю людиною. Бачачи складне становище, в якому перебували бідні люди, він усіляко їм допомагав. Щоб не принижувати нужденних милостинею, він підкладав свої подарунки їм під двері та вікна. З часом люди дізналися про доброту Миколая та почали самі до нього звертатися. Ще будучи зовсім молодим, він став опікуном сиріт та знедолених. Розповідають легенди і про надзвичайну силу його молитов. Якось він заспокоїв бурю на морі, врятувавши рибалок від неминучої загибелі. Мала його молитва і цілющі властивості.

Із святом діток та їхніх батьків привітала районна влада: голова районної ради Василь Козак, перший заступник голови районної держадміністрації Андрій Маркевич, начальник служби у справах дітей Інна Мельник та керівник районного центру соціальних служб сім`ї, дітей та молоді Ірина Препелиця. Щирі слова привітань гостям адресувала директор школи Олена Галак. Колективи учителів та учнів Шебутинецької школи постарались на славу. Вони зробили все, щоб маленькі гості відчули себе немов у казці. Учасники заходу разом із казковою феєю задумували свої бажання та прикріплювали паперових ангелят у спільне «Добре серце». Дітвора весело водила хороводи, слухала колядки та мелодії чарівних дзвіночків. Напрочуд гарним був і танок сніжинок у виконанні вихованців дитсадка. Та найзворушливішою миттю для діток була зустріч та цікаве спілкування зі Святим Миколаєм.

Словами не передати відчуття радості маленьких сердець, які отримували частинку своєї мрії. Блиск у дитячих очах промовляв сам за себе: ми щасливі! Адже Святий Миколай і цього року не залишив їх без подарунків, а навпаки – подарував величезні коробки солодощів, іграшки та пакети продуктових наборів. А по завершенні свята на діток чекав смачний обід. Святкове дійство подарувало усім щасливу та радісну мить, віру в майбутнє та довело, що диво існує.

Величезна подяка організаторам заходу, меценатам і просто щедрим та небайдужим людям за виявлену турботу та смачні гостинці діткам. Адже, як усім відомо, – чужих дітей не буває. Не забуваймо, що творити добро ніколи не пізно, даруймо дітям свою увагу і ласку не тільки у святкові дні.

Лілія КОВАЛЬ

 

About Сокиряни

Check Also

Вдруге поспіль Сокирянський район – чемпіон області у Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді

У п’ятницю , 12  квітня  2019 року,  на базі підрозділу десантно-штурмових військ  у місті Чернівці  …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *