Home / Новини Сокирянський район / Олександра Братушко принесла Сокирянщині чергову перемогу на обласному фестивалі «Буковинська зіронька»

Олександра Братушко принесла Сокирянщині чергову перемогу на обласному фестивалі «Буковинська зіронька»

Продовжує дарувати радість та світло своєї творчості, дівочої неперевершеності та ніжності, а також підкорює нові конкурсні вершини дев’ятикласниця Сербичанського НВК – Олександра Братушко. Днями дівчина запалила сцену «Юності Буковини» на обласному етапі фестивалю-конкурсу «Буковинська зіронька 2018», ставши призером щорічного свята дитячого таланту. Здобувши перемогу у середній віковій категорії на районному етапі, Олександра посіла у Чернівцях друге місце.

У цьому році участь у творчих змаганнях взяла рекордна кількість талантів – 55 дітей Чернівецької області та столиці нашого краю. Фестиваль-конкурс «Буковинська зіронька» надзвичайно складний та потужний, адже кожен учасник має змогу продемонструвати свої таланти у трьох номінаціях: «Вокал», «Хореографія» та «Художнє читання».

Зіркове та висококваліфіковане  журі з поміж багатьох здібних учасників змогли відшукати яскравих буковинських зірочок, у тому числі розгледіти талант нашої землячки – юної красуні із Сербичан.

Олександра представила на розгляд суддів пісню Софії Ротару «Два перстені», уривок із твору Тараса Шевченка «До Основ’яненка» та сольний танець-контемпорарі «Не твоя війна».

Сербичанка достойно виступила у всіх номінаціях, та найбільше суддів вразило художнє читання дівчини. Професіонали відзначили високу майстерність, душевність виконання і у підсумку назвали її найкращою серед читців.

Сьогодні Олександра щиро вдячна своїм рідним та педагогам, що готували її до участі в конкурсі – вчителю музики Сербичанського НВК Лідії Анатоліївні Яковині, Маковій Лідії Василівні, що підготувала її до етапу «Художнє читання» та хореографам – керівнику танцювальної студії «Inside Dance Studio» Євгену Івановичу Пленгею та Альоні Іванівні Маковій.

Радіють перемогам Сашки її батьки та всі рідні, адже завжди були впевнені та горді за талант та ніжність душі дівчинки. Тож, не шкодуючи сил та часу, підтримують та допомагають на важливому шляху творчості, таланту і успіху.

Вітаємо нашу зірочку – Олександру Братушко та бажаємо нових злетів. Хай твій талант світить все яскравіше та зігріває усіх своєю душевністю та теплом щирого дитячого серця!

About Сокиряни

Check Also

Новий тріумф Олександри Братушко

Рідна пісня – це трепетне серце народу, його душа, крила, натхнення. Вона пахне весняним дощем,  …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *