Home / old / «Село моє Василівкою зветься» – свято з нагоди 78-ої річниці створення Сокирянського району

«Село моє Василівкою зветься» – свято з нагоди 78-ої річниці створення Сокирянського району

Під такою прекрасною назвою днями у Будинку культури села Василівка відбувся масовий захід, присвячений 78-ій річниці утворення Сокирянського району та святкування Дня  працівників сільського господарства. У заході взяли участь гості: начальник відділу АПР Сокирянської РДА Варчук І.М., начальник відділу Держгеокадастру в Сокирянському районі Козлов Г.П., які вручили подяки поважним жителям сіл  Василівка та Розкопинці від керівництва Сокирянського району.

Також  подяки з грошовими преміями вручили сільський голова Зелений А.В. та генеральний  директор ТзОВ « Зелена Нива» Коваль М.В. ветеранам праці і активним громадянам села,  всім працівникам агротовариства за відповідальне ставлення до роботи та вирощення високих врожаїв.

Вітальною піснею Ганни Самараш «Село моє Василівкою зветься» у виконанні народного колективу «Веселі бабусі» розпочалася  концертна програма, яку продовжили учасники художньої самодіяльності Василівської школи.

Також із вітальною пісенною програмою до Василівчан завітав гурт «Мальви» села Бернашівка, Вінницької області, яких представила секретар сільської ради Кримняк М.М.

Змістовно про історію Сокирянського району і села Василівка, про села та їх жителів, які колись працювали над створенням колективних господарств , їх побут та культурно-масовий відпочинок  до нинішніх часів розповів та продемонстрував презентацію історик – краєзнавець Зелений А.В.

На святі була представлена книжкова викладка «Сокирянщина – земля квітучої краси», виставка вишитих робіт майстрині Малованюк О М. та роботи з бісеру учнів місцевої школи.

Свято славно завершилося. Односельчани з приємними спогадами та піднятим настроєм покидали Будинок культури.

    Ткач Н.В., завідуюча філією Василівської бібліотеки

  

About Сокиряни

Check Also

Невідома Буковина: у Резиденції митрополитів у різні роки був і госпіталь, і музей

     Історичні події ХХ століття, що відбувалися на Буковині, позначилися і на Резиденції митрополитів. У …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *