Home / Новини Сокирянський район / Романківчани гостинно та гордісно прийняли естафету святкування річниці утворення Сокирянського району

Романківчани гостинно та гордісно прийняли естафету святкування річниці утворення Сокирянського району

Де затишні вулиці огортають доглянуті, сучасні обійстя, щодня вирує життя, де завжди можна знайти все, що тобі потрібно, – речі для господарства чи ремонту, одяг та аксесуари, декоративні рослини, а часто-густо – добру пораду, живуть гостинні та щедрі романківчани. Їх село, – найбільше у районі, стало невід’ємною частинкою розвитку та розквіту нашої Сокирянщини. Тож гордитися є ким, мають у Романківцях чим похвалитися, поділитися досвідом та мудрістю поколінь.

Відзначати 78-у річницю із дня заснування Сокирянського району романківчанам випало 21 листопада, у храмове свято – Архистратига Михайла, тож причин для радості та гордості було удвічі більше.

На урочистості завітали гості – голова районної ради Василь Козак, заступники голови РДА Андрій Маркевич та Ірина Тарасова, керівник апарату райдержадміністрації Алла Ладан, сільські голови, представники ЗМІ. У сільському будинку культури ніде яблуку було впасти ,– покинувши сімейні турботи, люди ринули на свято пам’яті, гордості, шани та родинного тепла.

Першим своїх земляків привітав сільський голова Валерій Ваданюк. Він побажав людям у храмове свято здоров’я та достатку, мудрості та віри у світле майбутнє, а також наголосив, що романківчани зробили неоціненний вклад у розбудову нашого мальовничого краю –  Бессарабії.

Із вітальними словами звернулися до гостей та учасників свята Василь Козак та Андрій Маркевич. Василь Васильович зауважив, що він завжди робив усе можливе для розвитку Романківців, старався, щоб рідне село повсякчас було на найвищих щаблях! Тому він гордий стояти поруч із людьми, з якими працював, вшановувати тих, хто всі сили віддавав рідній стороні.

Андрій Миколайович привітав присутніх із храмовим святом та участю у культурному марафоні відзначення річниці створення району, побажав романківчанам злагоди та сімейного затишку, міцного здоров’я та довголіття.

Відтак очільники районної та сільської ради нагородили трударів, ветеранів праці, освітян, лікарів, аматорів сцени, підприємців, що ніколи не стоять осторонь проблем села, батьків що виховали достойне покоління, що на весь світ прославляє Романківці та Сокирянщину, почесними грамотами та подяками. Рясно засяяла сцена посмішками тих, хто завжди трудився і далі працює на благо рідного краю, засяяли очі, що тішаться тим, що про них не забули, шанують та пам’ятають.

Після урочистої частини розпочала вражати глядачів святкова програма, яку підготували сільські культмасівці, педагоги та школярі Романковецької гімназії, вихованці дошкільної установи. Пісні, танці, вірші – все вражало щирістю та багатством талантів, що беруть сили та натхнення із рідної землі, що наймиліша в цілім світі.

Родинне, сільське свято у Романківцях подарувало глядачам та учасникам дійства гарний гумор, неповторні миті єднання та дружнього спілкування. Разом відпочили, згадали, вшанували, подякували та у піднесеному настрої, із світлими думками продовжили відзначати за гостинними столами романковецьких ґаздів храмове свято Архистратига Михайла.

Анастасія ДОБРОВОЛЬСЬКА

About Сокиряни

Check Also

Вдруге поспіль Сокирянський район – чемпіон області у Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді

У п’ятницю , 12  квітня  2019 року,  на базі підрозділу десантно-штурмових військ  у місті Чернівці  …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *