Home / Новини Сокирянський район / Святкова і весняна Жінка нині в Сокирянах!

Святкова і весняна Жінка нині в Сокирянах!

Сучасна жінка… Скільки глибокого змісту у цих словах. Вона –  берегиня сімейного вогнища, вмілий працівник і громадський діяч, і лідер суспільного життя. Все встигає, вміє, навчається новому. Та так важливо, що у цьому хаосі турбот, жінка завжди залишається неперевершеною пані – окриленою, гарною, сучасною та привітною. Вона – мати, дружина, бабуся, сестра…

Для кожного із нас 8 березня – Міжнародний день жінок, – це час подяк, вшанування, привітання тих, хто подарував життя, навчив любити, бути справедливою людиною! Тож традиційно, з року в рік, ми вшановуємо ЖІНОК – слабку половину людства, яка із непереборною силою, невгамовною жагою долає всі труднощі, незгоди, несучи у серці та душі всеохоплюючу ніжність, тендітність, кохання, мрію!…

Вчора, напередодні всіма любимого свята, на Сокирянщині відбулися урочистості, присвячені ЖІНКАМ. Зала районного будинку культури була переповнена тими, кому цими днями ми співаємо оди шани, любові, вдячності. У кожної в очах – ніжність, ласкава вдача, надія, а в руках – квіти, як маленький прояв уваги та турботи.

Урочисту святкову програму розпочали надзвичайно позитивні артисти – учні 1 класу Сокирянської школи №1. Подарували глядачам вірші, танці та пісні.

Зі щирими словами вдячності та шани виступили голова райдержадміністрації Петро Бескупський та голова районної ради Василь Козак. Вони побажали жінкам щастя, радості та закликали чоловіків щодня дарувати своїм коханим гарний настрій.  Особливі слова вітання звучали для жительок Сокирянщини, удостоєних почесного звання «Мати – героїня».

Відтак представники влади нагородили панянок, представниць різноманітних сфер краю квітами, грамотами та подяками за сумлінну та багаторічну працю, виховання підростаючого покоління. Зарясніла сцена усмішками десятків жінок, що заслуговують на звання «НАЙКРАЩА», «НАЙУСПІШНІША», «НАЙМУДРІША»…

Далі продовжили святкову програму талановиті дітки нашого краю. Мелодійними номерами вражали учні та педагоги районної музичної школи ім. М. Мафтуляка, танцювальні колективи навчальних закладів, солісти-вокалісти.

Неймовірний настрій, атмосфера радості окрилили весняною легкістю кожну винуватицю свята. Районне дійство дало старт улюбленій порі – ВЕСНІ, бо вона, як і ЖІНКА, надихають на нові звершення, реалізацію планів, втілення мрій і сподівань.

About Сокиряни

Check Also

Вдруге поспіль Сокирянський район – чемпіон області у Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді

У п’ятницю , 12  квітня  2019 року,  на базі підрозділу десантно-штурмових військ  у місті Чернівці  …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *