Home / Новини Сокирянський район / Огляд-конкурс на кращий куток театралізованої діяльності в ДНЗ «Чебурашка» с.Романківці

Огляд-конкурс на кращий куток театралізованої діяльності в ДНЗ «Чебурашка» с.Романківці

Театралізована діяльність відіграє велику роль у формуванні особистості дитини, допомагає йому подолати боязкість, невпевненість у собі, сором’язливість. Театр у дитячому садку вчить бачити прекрасне в житті і в людях, зароджує прагнення самому творити красиве і добре, допомагає дитині розвиватися всебічно.

Тому відповідно до річного плану роботи ДНЗ «Чебурашка» на 2018-2019 навчальний рік,  з метою забезпечення предметно-просторового розвивального середовища в вікових групах,  активізації освітньої роботи з театралізованої діяльності, розвитку дитячої творчості, креативних здібностей і виховання морально – етичних почуттів вихованців ДНЗ, виявлення і підтримки творчої праці педагогів закладу 28.02.2018року  у  дошкільному навчальному закладі   проведено огляд — конкурс на кращий театральний  куточок.

Основні завдання Конкурсу:

– стимулювання вихователів до творчої діяльності;

– обмін досвідом роботи та підвищення фахової майстерності педагогів;

– ефективна органі­зація предметно-просторового розвивального середовища групо­вих кімнат у дошкільному навчальному закладі, невід’ємною скла­довою якого є зокрема й театралізований  куточок.

Адміністрація закладу  відзначила достатній рівень виховання в дітей творчих здібностей засобами театралізованої діяльності. У кожній групі дошкільного закладу функціонує  куточок театралізованої діяльності.

В ясельній групі «Казочка» (вихователі Гандзій Ніна Миколаївна та Якунін Альона Василівна) підібрали літературний матеріал та настільний, пальчиковий, стендовий театр відповідно віку дітей. Виготовили ширму для показу театру ляльок.

В ясельній групі «Дюймовочка» (вихователі Гангала Галина Олексіївна та Бузурна Таїсія Василівна) виготовили багато матеріалу для  пальчикових  ігор, а також настільного  театру.  За допомогою батьків облаштовано ширму для лялькового показу.

У молодшій групі «Сонечко» (вихователі Гангала Наталя Іванівна та Попель Аліна Юріївна)  поновили куточок театралізованої діяльності  настільними іграми  та пальчиковим  театром. Придбали матеріал для стендового театру та облаштували ширму-телевізор для показу лялькового театру.

У молодшій групі «Колобок» (вихователі Шатрюк Людмила Василівна та  Горбан Юлія Євгенівна)виготовили обладнання для показу тіньового театру.

У середній групі «Яблунька»(вихователі Шевчук Марія Василівна та Горбан Юлія Євгенівна) поповнили куточок настільними пальчиковими іграми, облаштували обладнання для тіньового театру та виготовили ширму для лялькового театру.

У середній групі «Барвінок» (вихователі Твердохліб Олена Іванівна та  Якунін Альона  Василівна.) поповнили куток наголівниками для розігрування ігор-драматизацій.

Старша група «Пізнайко» (вихователі Цап Наталя Михайлівна та Попель Аліна Юріївна) виготовили новий матеріал для показу картонажного, пальчикового театрів та ширму для лялькового театру.

Старша група «Мальви» (вихователі Кремінська Інна Василівна та  Бузурна Таїсія Василівна) також поновили куток для ігор-драматизацій великою кількістю настільного, пальчикового, стендового театрів. Виготовили  театр-рукавичок персонажів казки «Колобок» та  обладнання для показу театру тіней.

Атрибути, реквізит, різні види театру за казками виставлені на полиці або розкладені в марковані кольорові коробки, що зручно у використанні дітьми.

За участь в огляді-конкурсі завідуюча дошкільного навчального закладу  «Чебурашка» Лиса Наталія Петрівна  відзначила кожну групу  грамотами та подяками.

Нікуліца Олена Михайлівна,

вихователь-методист ЗДО «Чебурашка» с.Романківці

About Сокиряни

Check Also

Вдруге поспіль Сокирянський район – чемпіон області у Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді

У п’ятницю , 12  квітня  2019 року,  на базі підрозділу десантно-штурмових військ  у місті Чернівці  …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *