Home / Новини Сокирянський район / Святкові ранки в ДНЗ «Чебурашка» с.Романківці подарували гарний настрій та весняну легкість

Святкові ранки в ДНЗ «Чебурашка» с.Романківці подарували гарний настрій та весняну легкість

Березень – перший місяць вес­ни. Навесні народжується все пре­красне.      Навесні оживають луки, ліси, поля – вся наша барвиста земля. У березні ми відзначаємо свято на­ших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь. Дзвінкі краплин­ки, перші квіти, зігріті теплими со­нячними променями,– це весна. Ра­зом із нею настає на нашій планеті Міжнародний жіночий день – свято найкрасивішої, найелегантні­шої, найдобрішої, найніжнішої половини людства. Од­ним словом – свято жінок.

Разом із приходом весни , в дошкільний навчальний заклад «Чебурашка» завітали святкові ранки до 8 Березня, що пройшли з 04.03. по 07.03.2019 року.

Свята проводились у музичній залі,  яскраво оформленій відповідно до тематики свят та пори року.  Вихователі завчасно підготовили та затвердили сценарії свят. Безперечно, великих зусиль до цього доклали вихователі та музичний керівник (Тарабузан Руслан Іванович), адже навчити малечу так невимушено та артистично поводитися на сцені неабияка праця.

Увесь час під час проведення свят у дитячому садку відчувається радісна і святкова атмосфера. Варто зазначити, що кожен захід у дитячому садочку приємно вражав, адже кожен педагог проявляв свою креативність  відповідно до вікових можливостей своїх дітей.  Вихованці кожної групи були одягнені у святкові костюми, які їм підготували вихователі за допомогою батьків. Безперечно, зусиль  до підготовки та проведення музичних свят  докладають вихователі та музичний керівник Тарабузан Руслан Іванович, адже навчити малечу так невимушено та артистично поводитися на сцені – неабияка праця.

Перший день тематичного циклу відкрили найменші вихованці закладу: ясельні групи «Дюймовочка» (вихователі Гангала Галина Олексіївна та Бузурна Таїсія Василівна) та «Казочка» (вихователі Гандзій Ніна Миколаївна та Якунін Альона Василівна). Гостями сьогодні були   Весна (вихованка старшої групи), яка принесла всім квіти і тепло. Малюки подарували батькам свої таночки, пісеньки та веселі усмішки.  Очі в батьків горіли від радості та гордості, що саме у них є такі розумні та талановиті діти. Пораділи бабусі, мами і подарункам від малих, які діти зробили з допомогою вихователів.

Продовжили святкування вихованці молодшої групи «Колобок» (вихователі Шатрюк Людмила Василівна та Горбан Юлія Євгенівна та середньої «Барвінок» (вихователі Твердохліб Олена Іванівна та Якунін Альона Василівна).

Вихованці порадували дорослих своїми казковими перевтіленнями, а саме: дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів та неперевершеним дитячим артистизмом. А на завершення свята – подарунки, зроблені своїми руками.

6 березня свткували мамине свято вихованці молодшої групи «Сонечко» (вихователі Гангала Наталія Іванівна)  та старшої групи (вихователі Цап Наталія Михайлівна та Попель Аліна Юріївна).  До молодших вихованців прийшла Весна (вихователь Попель Аліна Юріївна), яка протягом свята співала, танцювала разом з красивими дівчатками-квіточками та хлопчиками-промінцями.

Старші дошкільники були справжніми акторами, танцюристами, співаками. Вони красномовно декламували вірші, весело співали пісень та майстерно танцювали, приємно вражаючи своїх батьків неабиякими талантами. Діти своїми виступами дякували дорогим мамам та бабусям за любов, підтримку та турботу. Вітаючи матусь та бабусь, вони дарували подарунки, зроблені власними руками.

Свято стало дійсно неймовірним зізнанням дітей у любові до матерів. І всі, хто в цей день  знаходився в залі ,відчули доброту дитячих сердець, побачили в своїх дітях іскорку великої любові до  себе.

І завершили тематичний цикл свят 7 березня вихованці середньої групи «Яблунька» (вихователі Шевчук Марія Василівна та Горбан Юлія Євгенівна) та старшої групи «Мальви» (вихователі Кремінська Інна Василівна та Бузурна Таїсія Василівна).

З особливим почуттям відповідальності вихованці середньої групи  готувалися до цього свята: вивчали нові вірші, пісні, таночки, виготовляли цікаві подарунки своїми руками. Тому і блищали на очах мам і бабусь світлі сльози вдячності, коли з дитячих вуст линула до Богородиці прониклива молитва за мамину щасливу долю, коли дзвінкими дитячими голосами лилася щира вдячність за кожну дрібничку, яку заради своїх дітей щодня роблять їх матусі.

Старші дошкільнята показали своїм рідним талант-шоу «Україна має талант», де суддями були мами дошкільнят. За веселими таночками, піснями, сценками, віршами, іграми час сплинув непомітно, тож на прощання –  подарунки від дітей, зроблені власними руками.

Усі присутні отримали величезне задоволення від свята, ні одна мама не могла втримати сльозинку, коли дочки та сини танцювали особисто кожній мамі танець «Мамо, будь завжди зі мною поряд». У кінці свята мами-судді оголосили переможців конкурсу. Ними виявилися всі вихованці групи, адже вони всі талановиті, але кожен по-своєму.

Свято 8 Березня в дитячому садочку вдалося на славу й залишило у душах малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.

Приєднуючись до дитячих, від імені адміністрації хочеться сказати всім працівникам дошкільного навчального закладу велике спасибі за те, що змалечку прививаєте дітям віру в те, що материнська любов – одна з найбільших святинь.

Нехай вислів «Мамо, ти найкраща з усіх мам у світі» завжди буде для нас найкоштовнішим подарунком до будь-якого свята!

 Нікуліца Олена Михайлівна,

 вихователь – методист ДНЗ «Чебурашка» с.Романківці

About Сокиряни

Check Also

Вдруге поспіль Сокирянський район – чемпіон області у Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді

У п’ятницю , 12  квітня  2019 року,  на базі підрозділу десантно-штурмових військ  у місті Чернівці  …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *