Home / Новини Сокирянський район / У Шебутинецькому НВК весняно зустріли свято 8-го Березня

У Шебутинецькому НВК весняно зустріли свято 8-го Березня

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже все найдорожче, що є у нашому житті, – щастя, радість, надія, кохання- пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського.

Напередодні 8 Березня в дошкільному підрозділі Шебутинецького НВК відбулися свята з нагоди Міжнародного жіночого дня, в якому взяли участь діти та батьки дитячого закладу. Метою свята було уточнити та розширити уявлення дітей про свято 8 Березня; підтримувати інтерес до музично – рухової творчості, розвивати навички читання літературних віршів та співу пісень, елементи хореографії; виховувати повагу до прекрасного, святого на землі – мами, бабусі, сестричок. До свята педагоги розподілили між вихованцями ролі та вивчили із ними віршований матеріал; діти за допомогою дорослих виготовили подарунки для батьків.

Діти молодшої групи разом із вихователем Кишкою Н.В. підготували для улюблених матусь та бабусь танці, пісні, вірші і подарунки. Жодна мама та бабуся не залишилися обділеними увагою та не повернулися додому без гарного настрою та чудового подарунка.

На святі, яке відвідали батьки, бабусі з дідусями вихованці середньої групи (вихователі Горшовська Л.В.,  Мазур Я.В.) зустрілися з веселим клоуном (роль виконувала Горшовська Влада), співали, танцювали, декламували вірші. З-поміж іншого  увазі глядачів було представлено інсценівку  «Як курча маму шукало».

Було надзвичайно зворушливо спостерігати за тим, як дівчатка середньої групи виконували танець з віночками, а хлопчики – танок «Джентельмени».

Вихователь старшої групи Бірюк Н.П.  підготувала подарунок для всіх жінок під супровід красивої пісні. Зачепили за душу всіх присутніх також  танець «Квітів, який виконали дівчатка, та незабутній танець-бомба «Джентльмени». В ігри грали і батьки та бабусі  вихованців: мами впізнавали своїх дітей із зв’язаними очима,  перебирали квасолю та горох. Активну участь у святі взяли бабусі у грі  «Хто швидше позбирає клубочки ».

Яскраві та оригінальні костюми дошкільників, тематично оздоблена зала створили незабутню атмосферу. Найкращою нагородою за натхненну працю вихователів та усього колективу дошкільного підрозділу стали сльози радості на очах у присутніх на святі батьків.

Заступник директора з НВР Тимчук А.В. привітала всіх присутніх матерів, турботливих бабусь зі святом жінок, весни та краси та побажала жіночого щастя, любові і добра, щоб кожний день зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і спокоєм.

Свято залишило гарні враження у всіх присутніх. Весна завітала у гості до малят, і було надзвичайно приємно бачити щиру радість в їхніх очах. Дітлахи вітали своїх любих мам, дарували їм посмішки, танці, вітання та  найдорожче – свої теплі обійми!

Тимчук Алла Василівна,

 заступник директора з навчально-виховної

роботи Шебутинецького НВК

 

About Сокиряни

Check Also

Вдруге поспіль Сокирянський район – чемпіон області у Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді

У п’ятницю , 12  квітня  2019 року,  на базі підрозділу десантно-штурмових військ  у місті Чернівці  …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *