Home / old / Відкриття КУ “Чернівецький міський інклюзивно – ресурсний центр №1” Чернівецької міської ради

Відкриття КУ “Чернівецький міський інклюзивно – ресурсний центр №1” Чернівецької міської ради

01.02.2019 року став особливим днем, який відкрив нову сторінку в історії розвитку освіти міста.  За адресою Міцкевича, 5 відбулося офіційне  відкриття Комунальної Установи «Чернівецький  міський  інклюзивно – ресурсний  центр №1» Чернівецької міської ради.

Центр буде обслуговувати  дітей  з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років. З цією метою в  установі створено комфортні умови для навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами, кімнати облаштовано меблями, необхідною технікою та обладнанням.

У Центрі буде відкрито 12 посад педагогічних працівників, які  забезпечуватимуть психологічний, дефектологічний, логопедичний та методичний супровід дітей з особливими освітніми потребами.  Фахівці здійснюватимуть консультування, методичний супровід педагогічних працівників закладів освіти з питань організації інклюзивного навчання та батьків дітей з особливими освітніми потребами щодо особливостей організації надання психолого-педагогічної допомоги. Впроваджуватимуть інформаційно-просвітницьку діяльність серед мешканців міста з питань організації надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами.

Відкриття  ІРЦ  сприятиме розвитку  інклюзивного навчання, що створює передумови для інтегрування дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі з інвалідністю, у загальноосвітній простір, а також  дозволить дітям бути у соціумі, спілкуватися та навчатися зі своїми однолітками, разом з ними рости та розвиватися.

About Чернівці

Check Also

Селищанська «Прялочка» побувала на фестивалі національних культур «Радість родин»

26 серпня на території Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту відбулося грандіозне, масштабне свято …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *