Home / old / Відкриття КУ “Чернівецький міський інклюзивно – ресурсний центр №1” Чернівецької міської ради

Відкриття КУ “Чернівецький міський інклюзивно – ресурсний центр №1” Чернівецької міської ради

01.02.2019 року став особливим днем, який відкрив нову сторінку в історії розвитку освіти міста.  За адресою Міцкевича, 5 відбулося офіційне  відкриття Комунальної Установи «Чернівецький  міський  інклюзивно – ресурсний  центр №1» Чернівецької міської ради.

Центр буде обслуговувати  дітей  з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років. З цією метою в  установі створено комфортні умови для навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами, кімнати облаштовано меблями, необхідною технікою та обладнанням.

У Центрі буде відкрито 12 посад педагогічних працівників, які  забезпечуватимуть психологічний, дефектологічний, логопедичний та методичний супровід дітей з особливими освітніми потребами.  Фахівці здійснюватимуть консультування, методичний супровід педагогічних працівників закладів освіти з питань організації інклюзивного навчання та батьків дітей з особливими освітніми потребами щодо особливостей організації надання психолого-педагогічної допомоги. Впроваджуватимуть інформаційно-просвітницьку діяльність серед мешканців міста з питань організації надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами.

Відкриття  ІРЦ  сприятиме розвитку  інклюзивного навчання, що створює передумови для інтегрування дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі з інвалідністю, у загальноосвітній простір, а також  дозволить дітям бути у соціумі, спілкуватися та навчатися зі своїми однолітками, разом з ними рости та розвиватися.

About Чернівці

Check Also

Невідома Буковина: на Старій Жучці мешкали заможні газди

До Садгори належали поселення Рогізна, Денисівка, Баронівка, Стара і Нова Жучка, Слобідка, Шанці. На території …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *