Home / Новини Сокирянський район / Юні танцюристи із села Грубна стали переможцями Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв

Юні танцюристи із села Грубна стали переможцями Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв

27 січня 2019 року в м. Київ відбувся  Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» , метою якого є створення для дітей і молоді можливості творчого спілкування, розкриття нових талантів, популяризації сучасної української культури, взаємозбагачення міжнаціональних культурних традицій.

Учні ЗОШ І-ІІІ ступенів села Грубна уже вдруге брали участь у цьому мистецькому змаганні. Школярі представили три танцювальних номери: «Я і ти», «Вальс» та «Смурфіки».

Підготовка була тривалою і наполегливою. Відправляючись на конкурс, діти переживали, бо їм треба було не тільки достойно себе представити, а й показати результати кращі, ніж торік, щоб довести, що їх студія «Paints of life» розвивається та удосконалюється.

Отож, після виступу юні танцюристи з нетерпінням чекали результатів, оцінювали власні виступи, бо взнаки далася й утома (наші талановиті грубнянці тільки приїхали – й одразу виступ). Однак, радості не було меж, коли члени журі оголосили свій вердикт: ніжний і таємничий танець «Я і ти» та благородний вальс посіли перші сходинки, а постановка про життя казкових Смурфиків – виборола друге місце.

Вітаємо наших хлоп’ят та дівчаток з черговою перемогою, бажаємо наснаги, наполегливості, досягнення цілей. А їхньому керівникові, Мельник Ользі Вікторівні, зичимо терпіння і творчих злетів.

Можливо, якби не підтримка батьків, то не було би і перемог. Дякуємо мамам, які підтримували своїх дітей і у період підготовки, і під час участі у конкурсі.

 

                                                   Адміністрація та педагогічний колектив

                                                ЗОШ І-ІІІ ст. с. Грубна

About Сокиряни

Check Also

На Сокирянщині відбулася спартакіада допризивної молоді

З метою національно-патріотичного виховання дітей та молоді  03 квітня 2019 року на базі Шебутинецького навчально …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *