Home / Новодністровськ / Духовність Новодністровська

Духовність Новодністровська

День Святого Миколая у Новодністровську

 

З метою відродження народних традицій, привернення усіх верств населення молодого міста до споконвічних духовних цінностей українського народу у Новодністровську вшановується одне з найулюбленіших свят  –  День Святого Миколая.

1 Св_микЦе свято –  особлива подія у  місті  і для малечі і  для дорослих. Із самого ранку 19 грудня зустрічає  вихованців Святий Миколай у садках і школах, де в цей день відбуваються розважальні заходи «Добрий, щедрий Миколай», «Миколай крокує Україною».  Із щедрих рук Святого Миколая  діти отримують подарунки .    В  старших  класах  проводяться виховні заходи на тему «Твори добро», «Добродійництво –  невід’ємна риса характеру українців».

3 Св_микТрадиційно в цей день у холі міської ради відкривається міська виставка новорічних та різдвяних композицій, на якій презентується творчість вихованців Будинку дитячої творчості  та  учнів  навчальних закладів.  Виставка  діє впродовж усіх новорічних та різдвяних свят і милує око відвідувачів своєю оригінальністю та фантазією.

Продовжується свято на міській площі , де  відбувається  театралізоване дійство «Хто, хто Миколая любить», яке проводиться за ініціативи секретаря міської ради Миколи Лутчака.  На радість усієї  малечі запалюються вогні на головній Новорічній ялинці  міста. Довго не стихає на площі музика , веселі пісні, жарти. 2 Св_микУсі охочі демонструють свою творчість, змагаються в іграх-естафетах.

Гарний настрій передається і дорослим, які супроводжують дітей  на цьому святі, а це  – представники навчальних закладів, працівники відділу гуманітарної політики, батьки, які створюють  для дітей казкову передноворічну атмосферу радості, добра і щастя.

 

 

Св миколай

Валентина  Федишина,

художній керівник

Будинку культури «Молодіжний»