Спорт Плоска

5 березня у Селятинському ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О. Зайця відбувся турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений Міжнародному Дню 8 березня. Організував ігри відділ освіти, культури, молоді та спорту Селятинської ОТГ. Даний турнір є хорошим кроком до популяризації та розвитку цього виду спорту, пропаганди здорового способу життя та гарною нагодою черговий раз привітати прекрасну половину людства.

Турнір урочисто відкрили, до учасниць змагань і всіх присутніх жінок з вітальним словом звернулися начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської ОТГ Косар Р. Д. та провідний спеціаліст Політанський О. А.,  які побажали командам бути здоровими, усміхненими та щасливими, а також спортивних звершень, безкомпромісної гри та перемоги. Весняної радості, любові та успіхів в усіх справах!

В турнірі взяли участь 5 волейбольних команд: жінки-волейболістки Селятинського, Плосківського, Галицівського, Шепітського ЗЗСО та збірна с. Руська. У спортивному залі зібралося чимало вболівальників, які дуже активно підтримували свої команди. Змагання проходили в напружених та безкомпромісних матчах.
    За результатами змагань перемогу в турнірі святкували спортсменки нашого закладу, «срібло» приміряла команда вчителів Галицівського ЗЗСО, третє місце виборола команда села Руська. Команда Селятинського ЗЗСО задовольнилася почесною четвертою сходинкою, а волейболістки Шепітського ЗЗСО закрили п’ятірку місць.

На закритті турніру Роман Дмитрович Косар з приємністю відзначив, що рівень волейболу в громаді високий  і цьому є підтвердження  рівень турніру, що відбувся.
Команда-переможниця нашого закладу отримала кубок та грамоту.

Також варто відзначити якісний і професійних підхід до проведення спортивних змагань—вболівальники залишились задоволеними, а учасники отримали багато позитивних емоцій.

Команда юнаків з волейболу (тренер Тонієвич Микола Васильович), які були неодноразовими призерами та перможцями районних змагань.

Юні волейболістки, які захищали честь Путильського району на обласних змаганнях, де посіли ІІ місце (тренер Тонієвич М. В.).