Сергії

Вас вітає сільська громада мальовничого села Сергії

Де гори Карпати гуляють у верховітті, де б’ють джерела чистої води, лежить найкраще село у світі, овіяне легендами, оспіване піснями, прославлене ділами щирих земляків, 

дивиться з вікон вогнями, немов очима пройдених віків. Тут виграє барвами веселки розмаїття живої природи. Гори вкриті смереками, а стрімкі квітучі зелені полонини піднімаються високо в небо. По ущелинах розноситься шум швидкоплинних гірських річок, грає королівська форель в прозоро-чистих потоках.

Чарівною перлиною у веселковому різнобарв’ї Гуцульщини красується село Сергії. Споконвіку воно приваблює своєю таємничістю незвіданих місць, гірських плаїв, красою пройдених доріг, стежок, туристичних маршрутів.

Тут живе гуцульський талановитий, щедрий народ, який гостинно запрошує здійснити незабутню подорож туристичними стежками, відвідати своєрідний храм спогадів – музей Лук’яна Кобилиці та музей-садибу, де зберігаються перлини історії, культури, звичаїв та обрядів.

Ласкаво просимо в наше чарівне село!

                      Сільський голова Маковійчук Микола Юрійович

Школа в селі – це центр духовного життя, це святе місце гуманності, людяності, храм високої культури людських почуттів. Школа робить багато. Вона пом’якшує людське серце, облагороджує душу. І я сподіваюсь, що наша рідна школа ще довго буде жити, процвітати. Тут навчатимуться наші діти, наші онуки. І час від часу ми будемо повертатись сюди, до рідної школи, до рідного села, адже кожна людина повинна завжди свято пам’ятати, звідки вона родом, де її коріння.

А село і школа – невід’ємні один від одного.

Село живе, коли сміються діти,
Коли у жовтні пломеніють квіти,
Коли пшениці заквітчають поле,
Коли живе, радіє рідна школа.

“Не треба чекати на щастя від Бога чи від держави, склавши руки, треба творити його самому з благословення Бога та допомогою держави”. Саме ці слова стали девізом діяльності нашого колективу. Замість традиційної школи ми намагаємося створити школу з традиціями.

Ми діємо, творимо, виходячи з існуючого потенціалу, кадрів, матеріально-технічної бази і, що найголовніше, розвиваємося. Переконані: талант виховується талантом.

Директор Сергіївської ЗОШ

І-ІІІ ступенів

 з 1987р.

Завдання школи – навчити жити.

Ми повинні виховати Людину, здатну створити своє особисте життя.    

                                      П.Блонський

Не сама дитина має пристосовувати
себе до наших методів, а навпаки:
наші методи мають бути пристосовані до кожної дитини.

                                                            С. Русова

Навчально-методична проблема школи: «Формування компетентної, соціально-активної особистості, здатної реалізувати свій потенціал в суспільстві».