Спорт Путила

Над сторінкою працювали:

Александрюк Оксана Василівна

вчитель фізкультури

Євдощук Лариса Василівна

заступник директора з ВР, вчитель української мови та літератури

Троєцька Мар’яна Юріївна

вчитель інформатики

——————————————————————————————————

Наші вчителі та спортсмени

Александрюк Оксана Василівна

Вчитель І кваліфікаційної категорії, “старший вчитель”,переможець обласного конкурсу ”Вчитель року
2012 р”. За весь період педагогічної діяльності проявила себе здібним, досвідченим фахівцем. Вона цілеспрямовано з року в рік веде гімназистів у світ спорту, формує в них здоровий спосіб життя. Її вихованці—переможці та призери неодноразових спортивних змагань, турнірів, спартакіад з волейболу, тенісу,  футболу, легкої атлетики на районному та обласному рівнях.  Для своїх вихованців є взірцем для наслідування, адже сама з дитинства неодноразово брала участь у  різних спортивних змаганнях, де отримала безліч нагород. Свою любов до спорту передає вихованцям і надалі пліч-о-пліч з нашими гімназистами захищає честь гімназії на районному та обласному рівнях.

Прокопюк Сергій Юрійович

Майстер спорту України з боротьби “Кураш”, магістр. Наполегливість, любов до обраної справи, почуття відповідальності—це ті чинники, якими керується вчитель у своїй педагогічній діяльності. Він намагається виховувати учнів загартованими, змужнілими, вчить формувати в собі здоровий дух, виховав не один десяток борців, призерів та чемпіонів області.  На уроках Захисту Вітчизни виховує національну патріотичну свідомість гімназистів, любов до Батьківщини. Розвиває навики і вміння у юнаків захищати свій рідний край, що є вкрай актуально в даний час.

Спорт і відпочинок – два крила здоров’я

Здорові діти  – здорова нація», – говорить народна мудрість. Тому в Путильській гімназії  щорічно органiзовуються заходи, метою яких є формування фізичного та духовного здоров’я гімназистів, пропагування здорового способу життя; сприяння організації дитячого дозвілля, проводяться бесiди про подолання шкiдливих звичок. Велику увагу приділяється оздоровленню дітей. Так, влітку 2016 року найактивніші спортсмени мали змогу загартуватися в таборі “Буковинка»

(Заставнівський район, с.Репужинці), під час перебування в якому  брали участь у різноманітних заходах, екскурсіях. Особливо запам’тався дітям «День індіанця», де вони могли перевтілитися, спробувати в себе в ролі інших, показати свої творчі здібності у танці та співі.

Надзвичайно цікавою і захоплюючою була екскурсія в м.Хотин. Тут діти не тільки  милувалися красою рідного краю, а й поглибили знання про його історичне минуле, дізналися цікаві факти про героїчну й славну Хотинську битву на чолі з гетьманом Петром Сагайдачним.  Незабутні спогади залишила в серцях наших вихованців подорож у м. Львів. Протягом двох днів діти знайомилися з архітектурними пам’ятками міста Лева, згадували та пов’язували з ними сторінки  історії,  проходили древніми вулицями, фотографувались та ділились своїми враженнями від побаченого.

Люблять учні також турпоходи в гори, на природу. Тут вони загартовуються фізично, більше пізнають один одного, спільно відпочивають, привчаються ділитися харчами, допомагати ближньому. З особливим захопленням та ентузіазмом учні 4(8)-5(9) класів підкорювали вершину гори Говерла. Переконана, що  педагоги несуть велику відповідальність за долю своїх вихованців. Від їх злагоджених дій, підходу до процесу виховання залежить і те, яку майбутню зміну матиме наша держава.

На шляху до Олімпу

Ти лікар і цілитель,   Спорт!
Де ти, там недуги безсилі,
Межа можливого – рекорд,
А що під ним – нам все по силі.

Уже стало доброю традицією, у теплі вересневі дні проводити у Путильській гімназії тиждень фізичної культури і спорту. Щоразу гімназисти заздалегідь сумлінно готуються до спортивних конкурсів. Учителі фізичної культури пропонують заходи, зважаючи на вікові особливості учнів.

У цьому навчальному році «Веселі старти» були проведені для учнів 2(6) та 3(7) класів.

Гімназисти брали активну участь в легкоатлетичному кросі  з бігу на 800м, 1000 м.

Для старшокласників цікаво пройшли змагання з міні-футболу. Як каже народна мудрість, “В здоровому тілі—здоровий дух”, вчителі не відстають від своїх вихованців і беруть участь у спортивних заходах, які проводяться у гімназії.

Завершальним етапом проведення тижня фізичної культури і спорту стало цікаве спортивне родинне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я», де батьки разом зі своїми дітьми показали гарну фізичну підготовку та кмітливість. По-справжньому дружня атмосфера панувала на майданчику. Свято принесло задоволення усім: і дітям, і дорослим. Підсумком тижня фізичної культури  і спорту було проведення святкової лінійки, де відбулося нагородження всіх учасників. Найкращі спортсмени були нагороджені медалями і відзначені почесними грамотами.

Учні гімназії цей тиждень запам’ятають надовго, адже отримали безліч емоцій, позитивних вражень.

Вперед до Олімпу

Новий навчальний рік 2018 розпочався для дітвори Путильської гімназії весело та цікаво, а саме з проведення Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури та спорту.

Протягом тижня на учнів чекала велика кількість заходів. Розпочався він з урочистого відкриття.

Бібліотекарем Цвеленюк Н.І. було організовано виставку спортивної літератури.

В кожному класі було проведено Олімпійські уроки,на яких вчителі ознайомили дітей з досягненнями України в спорті, учні дізналися про кращих спортсменів нашої держави.

Завершальним етапом проведення тижня стало спортивне свято “Тато, мама, я спортивна сімя”.

По- справжньому дружня атмосфера панувала на майданчику, де проходили змагання серед батьків та учнів гімназії.

Цей тиждень діти запам’ятають надовго, адже отримали безліч емоцій, позитивних вражень.

О, спорт, ти – зодчий трудівник.

Формуєш нас, мов сталь гартуєш.

Невтомний майстер – будівник,

Твориш характер і гартуєш.

Наші випускники

З метою активізації фізкультурно-масоваої роботи, популяризації національно–патріотичного виховання  та пропаганди здорового способу життя  брали участь у  районній грі “Кордон”,  яка  проходила  у с. Селятин — де команда Путильської гімназії виборила ІІІ  місце.

Прилипчан Олександра -випускниця Путильської гімназії взяла участь в  обласній олімпіаді з фізичної культури і виборола ІІІ місце, є призером обласних змагань з волейболу. ЇЇ життя тісно переплетене зі спортом, вона є членом волейбольної команди  Львівського університету.

Щороку відбуваються змагання районного та обласного рівнів з шахів ,де гідно себе представляли  команда Путильської гімназії, до складу якої входили: Мацьопа О., Бережних Б., Дутчак М., Терен Т.

Псарюк Мар’яна – ще одна учениця гімназії, яка є неодноразовою переможницею у  змаганнях настільного тенісу та має досягнення у командній грі з волейболу.