Home / Вижницький район / Черешенька / Спорт Черешенька

Спорт Черешенька

  Над розділом працювали: вчитель фізкультури Шешуряк Володимир Дмитрович, учениця 9-А Саблук Марія, учень 11-А Витернюк Юрій

                      

Розвиток спорту в с.Черешенька

Післявоєнний період на теренах нашого села Черешенька почалося масове захоплення різними верствами населення фізичною культурою та спортом.

З того часу і до сьогоднішніх днів, одним з улюблених видів спорту для черешенчан є волейбол.

Багато зусиль для популяризації цього виду спорту приклали брати Фраюки, Василь Ілліч та Микола Ілліч. Збірні команди під їхньою орудою приймали участь у різних змаганнях, ставали неодноразово переможцями та призерами, чемпіонами району та кубку з волейболу.

На належному рівні в нашому мальовничому селі був і залишається гирьовий спорт. Команда села Черешенька в різні періоди сучасності була переможцем різних спортивних баталій. Вагомих результатів у гирьовому спорті досяг житель села Товарницький Антон Миколайович, неодноразовий призер обласних, всеукраїнських змагань.

Починаючи з 1983 року в с.Черешенька на якісно високий рівень виходить такий вид спорту, як футбол. Завдяки таким активістам і меценатам, як колишній голова сільської ради Шевчук Микола Онуфрійович та Калинич Степан Ілліч в селі створюють футбольну команду “Черешенька”. Незмінним учасником спортивних змагань є вона і досі.

Великий внесок у популяризацію здорового способу життя внесла легкоатлетка, наша односельчанка Бойко Ольга Василівна, учасниця та призерка всеукраїнських змагань з легкої атлетики. Жителі села також пишаються нашою молодою атлеткою Горюк Людмилою, яка є призером різноманітних в тому числі обласних змагань з легкої атлетики та кросу.

З неабиякою гордість можемо згадати про здобутки у настільному тенісі. В різні роки команди села займали призові місця у турнірах району та області. Наше село має у своєму активі члена збірної команди району Струтинську Сніжану Юріївну, призерку обласних спартакіад.

За часів існування колективного господарства “Радянська Україна” на базі села функціонувала команда з пожежно-прикладного спорту. Неодноразово вона представляла Вижницький район в обласних змаганнях з цього виду спорту, багато кратний переможець та призер цих змагань. Основоположником цього виду спорту в селі був Граб Степан Петрович.

Не можемо не згадати і наше сьогодення в селі, на базі Черешенської ЗОШ функціонує зал де проводяться змагання різного рівня (обласні, районні).

В селі є дві прекрасні команди з волейболу чоловіча та жіноча. Місцева футбольна команда “Черешенька” незмінний учасник районного чемпіонату та кубку району.

Збірні команди села приймають активну участь у районних спартакіадах з різних видів спорту.

Ми пишаємося нашими здобутками по настільному тенісі, шахах, шашках, перемогою наших легкоатлетів у спартакіаді району.

Варто згадати і черешенські спортивні сім’ї, які прославляли наше село на теренах області та району. Це переможці різноманітних турнірів та змагань, сім’я Шешуряків Світлани та Володимира та сім’я Саблуків Юрія та Алли.

Спорту в нашому селі приділяється велика увага. Молодь села бере активну участь у різних спортивних змаганнях. Завдяки тому що, в селі нещодавно була побудована нова школа, діти та жителі села мають можливість відвідувати спортивний зал.

З 2010 року в нашому селі, біля нової школи, почав функціонувати новий сільський стадіон. Це дало можливість сільській футбольній команді приймати та проводити різного рівня чемпіонати та товариські ігри