Home / Вижницький район / Лопушна / Спорт Лопушна

Спорт Лопушна

Спортивний туризм Лопушни

Скалолазання.

Скалолазання – цей вид лоскотання нервів і посиленого продукування  адреналіну передбачає достатньо високий рівень технічних вимог до скельних маршрутів на й самих скель. Скельні можливості Буковини здатні задовольнити більшість примх прихильників цієї форми  плідного проведення вільного часу.

Традиційним місцем тренування і змагань є система «Протятого каміння».

Для початківців придатними є система скель різних параметрів у долині р. Лекече (с. Лекече)  (Л-8).

Усі вони вигідно знаходяться безпосередньо біля доріг.

Скеля для початківців  у  долині р. Лекече с. Лекече  (Л-8).

Лопушна – туристична  перлина Буковини.

Бурхливі річки з чудесними краєвидами, тихий спокійний відпочинок в затишному кутку, який загубився серед розмаїття гір – це садиба «Лекече» та садиба «Козишино».

Карпати і наші гуцули люблять та вміють приймати гостей. Завжди раді похвалитися, розказати і показати гостям нашу рідну землю – Буковину.

До ваших послуг льодовий майданчик , пункт прокату лиж, санок, ковзанів, сноубордів. Відчути неперевершений смак гуцульських страв: дичини, форелі, грибів, кулеші, бринзи.

Полювання і риболовля – захоплення  мільйонів людей. Це активний відпочинок і спорт,  можливість  близько спілкуватися з природою. Це найдавніше заняття людини, його перша професія, що не тільки збереглася дотепер, але й отримала новий розвиток і зміст.

Важлива роль у презентації культурно – етнічних надбань краю належить музеям, де зберігаються пам’ятники історії, матеріальної культури місцевого населення, природно – етнографічні, меморіальні та інші колекції.

Краєзнавчий музей збирає, зберігає, вивчає та експонуєь матеріали, що розповідають про природу, історію й культуру певного краю.

Музей створюють також у приватних туристичних садибах. Прикладом такого музею є садиба «Лекече», де зібрана цікава етнографічна експозиція. Тут в окремих кімнатах виставлені старовинні ужиткові речі та народний одяг буковинських гуцулів, багато експонатів знаходяться у фондах садиби.

Музейні експонати завдяки своїй поточності незмінно приваблюють відвідувачів, якнайкраще представляють регіон, формують позитивне ставлення до нього краян та гостей.