Замостя

Привітання сільського голови Приймака Андрія Юрійовича:

І хлібом, і цвітом,

І прадідом, дідом
Гріє душу село,
Моє рідне село.

Хіба є ще на світі куточок, де під яскравим, сяючим, променисто-блакитним небом
займаються світанки, де прозорим, кришталево-чистим повітрям дихають ліси,  а легкий вітерець розносить веселий і радісний спів пташок рідної батьківської сторони. Це – голос землі моєї, що наповнює душу піднесенням і радістю від такої краси, від того, що ти – її частка, бо живеш на цій землі і вона – твоя рідна, своя. Хіба можна нею не пишатися, бути байдужим до її краси і мальовничості? Мила моя земле, рідне моє Замостя,  може для когось і є чудовіше й красивіше село, але для мене  воно – найкраще, наймиліше, неповторне.
Щиро вітаю всіх відвідувачів нашого сайту. Впевнений, що інформація, розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам – чіткіше визначитися у можливих напрямках співпраці, професійній, підприємницькій, освітній діяльності та у повсякденному житті. Буду радий, якщо розміщена нами інформація виявиться корисною для Вас. Бажаю Вам життєвих перемог та можливостей реалізувати усі свої добрі наміри. Міцного Вам здоров’я, миру, злагоди, добробуту та родинного затишку у Ваших домівках.
Привітання директора Замостянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Любківської Галини Михайлівної:

 

 

Мені шепочуть трав густі покоси,
Освідчуються у коханні знов і знов.
Моє село  мов дівчина у косах,
З дитинства давня і вірная любов
І де б я не була у цілім світі,
Милішого я місця не знайшла.
А край села рясніє кущ калини
І яблука достигли у саду
До тебе моє ріднеє Замостя
Всім серцем  лину і до тебе йду.

Я йду вузенькою стежкою, що плутає серед розмаїття трав та веселих літніх квітів, ні не йду, а лечу мов на крилах, бо поспішаю до свого рідного Замостя.
Рідна земля, рідна ненька – Україна, рідний дім, отчий поріг, – це святі слова, що тримають усіх нас на світі, дають духовну силу за будь-яких  зламів долі. Вони вчать нас любові до рідних берегів, між якими з віків у віки тече повноводна річка нашого українського народу, нашої нації, нашої України, кожної родини.
Тільки з роками починаєш відчувати гостру необхідність зустрічі з дитинством, з батьківським порогом, де робили перші кроки, де тебе оточували добро і любов, де ти був завжди бажаним. І ми добре усвідомлюємо, що б не трапилось, нас завжди прийме у свої обійми  рідне село, батьківська хата.
Мальовниче село Замостя, розкинулося на правому березі річки  Бережниця притоки Черемошу, який несе свої холодні чисті води  до Дніпра.
У селі живуть гарні, працьовиті, привітні, гостинні люди.
Історія села  сягає роками в сиву давнину, і передається з покоління в покоління, дописуючись збираються перекази, легенди, прислів’я, приказки, пісні.
До творчої, дослідницько-пошукової роботи активно залучається молодь – наша надія, наша гордість – учні Замостянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яка славиться своєю історією, традиціями, випускниками, теперішніми учнями та педагогами.
У нашому навчальному закладі навчаються 264 учні. Працюють 30 педагогів, з яких мають вищу освіту  – 28, середню спеціальну – 2.
За кваліфікаційними категоріями:
•    спеціалістів – 4;
•    спеціалістів ІІ категорії – 4;
•    спеціалістів І категорії – 5;
•    вищої категорії – 17;
•    «Вчителів-методистів» – 8;
•    «Старших вчителів» – 5;
•    «Відмінників освіти України» – 10;
Історико-краєзнавчий портрет села Замостя – це клопітка праця наших вихованців під мудрим керівництвом педагогів-наставників, всіх тих, хто з трепетом збирає і вивчає минуле, творить теперішнє і з впевненістю дивиться в майбутнє.
Як директор Замостянської школи з гордістю представляю Вам творчу працю нашого шкільного колективу і щиро запрошую гостей завітати
на сайт села Замостя, ознайомитися з історією села, архітектурою, мистецтвом, видатними людьми, створеним учнями туристично-краєзнавчим маршрутом, екологічними стежинами. Бажаю Вам незримо полинути у світ свого дитинства і юності, доторкнутися душею до рідних місць, де народились і зростали, щоб відчути себе частинкою рідного серцю Замостя.

 

Шановні відвідувачі сайту історико-краєзнавчого проекту Чернівецької області ласкаво запрошуємо Вас відвідати чарівний, мальовничий, співучий куточок нашої Батьківщини під назвою “Замостя”.

Для Вас ми створили фотовернісаж чудових краєвидів нашого рідного села.

Природа Замостя оживає після морозньої зими: