Home / Вижницький район / Волока в / Спорт Волока в

Спорт Волока в

Спорт у нашому селі

        Якщо ви хочете бути здоровим і сильним, ви повинні займатися спортом. Фізичні вправи позитивно впливають не тільки на здоров’я, а й на настрій, самопочуття людини; вона стає бадьорою, активною і повною енергії. Улітку ми займаємося плаванням, а взимку насолоджуємося катанням на лижах, грою в хокей (у залежності від погоди)

Ми робимо перший дотик до спорту й ігор у дитинстві, зокрема в школі, де проявляємо свої здібності до улюбленого виду спорту. Саме тому уроки фізкультури в нашій школі дуже важливі.

У нашому селі молодь займається футболом, волейболом, спортивним бігом, спортивною ходьбою на майданчику, що знаходиться біля нашої школи. На цьому майданчику кілька років тому проходили спортивні змагання з волейболу між командами нашого села  Волока та міста Вашківці. Призом на змагання був кубок імені Г.Марчука (першого сільського голови нашого села). На превелику радість наших жителів, кубок виграли волейболісти з с.Волоки.

Ми усвідомлюємо, що спорт є вкрай необхідним для кожного, тому робимо все можливе для його розвитку і процвітання в нашому селі.