Home / Вижницький район / Мигове / Видатні особистості Мигове

Видатні особистості Мигове

Дмитро Васильович Повідаш мигівчанин, мужній десантник, «кіборг».

 

В зоні АТО перебуває з 15 серпня 2014 року. Їх цілодобово атакують сепаратисти й вишколені російські найманці. Але вони стоять! І вистоять, і переможуть!

Під час відпустки Дмитро завітав до Мигівського навчально-виховного комплексу на зустріч з учнями та вчителями. Він зазначив:

–     Ми не панікуємо, а , навпаки, – віримо в перемогу. Інакше для нас і бути не може. Дух бойовий. Готові до будь-яких несподіванок. При тому ж хочемо повернутися додому живими. Хочемо жити і працювати для сімей. З дружиною Марією виховуємо двох дітей: восьмикласницю Антоніну та четвертокласника Степана.

 –    Що вселяє віру і надію?

 –    Патріотизм. Любов до родини, людей, України. Відчуваємо постійну підтримку волонтерів, жителів села, району. Щодня читаємо «Отче наш».

 

   Мельник Василь Сергійович – мигівчанин, старшина 93-ї гвардійської бригади, воював у зоні АТО, зокрема поблизу аеропорту м. Донецька.

 –  Чи важко на війні? – запитали у Василя.

 –   На війні найважче –  коли втрачаєш бойових побратимів, щирих друзів, з якими ділився усім, що наболіло, з якими щойно спілкувався.            Завжди ношу на грудях образ Матері Божої, щоденно промовляю до Бога  молитву, якої мене навчила мати. Мрію повернутися живим і            здоровим додому.