Home / Вижницький район / Бабине / Видатні особистості Бабине

Видатні особистості Бабине

ВІН ЗАВЖДИ В НАШІЙ ПАМ’ЯТІ Й СЕРЦЯХ

 

Крисоватий Ігор Іванович народився 2 лютого 1992 року в м. Чернівці. У 1998 році Ігор був зарахований учнем 1 класу  Бабинської ЗОШ І-ІІ ступенів, яку закінчив у 2007 році, провчившись 9 класів. Продовжив навчання і закінчив 10-11 класи у Карапчівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Навчався у Чернівецькому професійно – технічному училищі радіоелектроніки №15 і здобуває спеціальність «оператора комп’ютерного набору». Під час навчання професійно займався футболом, захищаючи команду с. Карапчів, де здобув безліч медалей та призових місць в обласних та районних чемпіонатах. Поряд з цим активно займається пауерліфтінгом в спортивному клубі ДЮСШ м. Чернівці

У 2011 році Ігор, виконуючи свій військовий обов’язок, призваний до лав 80-ої окремої аеромобільної бригади ВДВ Збройних Сил України, що у м. Львові. Проходячи строкову службу у вересні 2011 року був добровільно зарахований до 2-ого учбового аеромобільного взводу 1-ої учбової аеромобільної роти навчального центру «Десна» сухопутних військ України, що на Чернігівщині. Повернувся до рідної домівки у 2012 році, отримавши звання молодшого сержанта.

18 лютого 2013 року Ігор висловлюючи своє бажання і бачення майбутнього України вирушив до м. Києва, де протягом кількох днів брав активну участь у житті Майдану.

Під час проведення антитерористичної операції на території  України Ігор отримує повістку, і не повідомивши нікого , 08 квітня 2014 року перебував на військовій службі у військовій частині А2582. Згідно наказу командира в/ч №4 від 07 травня 2014 року залучений до участі в АТО на території Луганської області.   Був заступником командира взводу 2-ої аеромобільної десантної роти швидкого реагування. Приймав участь в АТО з 07 травня по 17 червня 2014 року, коли загинув під час виконання ним бойового завдання у м. Щастя Луганської області. Біля 23 години був піднятий по тривозі і направлений на допомогу бійцям батальйону «АЙДАР», які потрапили в засідку. Поспішаючи на допомогу товаришам при в’їзді до міста Щастя потрапили в засідку бойовиків, де в ході запеклого бою загинув разом з екіпажем БТР, який був закріплений за його взводом.

Нагороджений орденом за мужність ІІІ ступеня (посмертно).