Home / Вижницький район / Долішній Шепіт / Освіта Долішній Шепіт

Освіта Долішній Шепіт

Автор: Vzndsh Категория: Долішній Шепіт

Дата публикацииПросмотров: 1169

Печать

Над розділом «Освіта» працювала:
IMG 0306
Гузак Руслана

ПІСНЯ ПРО ШКОЛУ
Серед гір й зеленої краси
Процвітає наша школа—квітка знань.
Ти сюди свої турботи принеси
І тобі ми допоможем без вагань.
Приспів:
Школо рідна! Знань колиско!
Віддаєм тобі ми душу і любов.

Де б не були ми, далеко чи близько,
Та до школи повертаємося знов.

Тут плекаєм нашу зміну і надію,
Ростимо тут зерна розуму й добра.
Тут разом учнівським успіхам радієм,
Молодіє з кожним роком в нас душа.

Маріанна Климчук,
вчитель англійської мови і музики Долішньошепітської ЗОШ І-Ш ступенів

Долішньошепітська ЗОШ І-ІІІ ступенів

У 1976 році розпочалось будівництво нової двоповерхової школи. Будівельникам допомагали батьки, вчителі, учні. Багато зусиль приклав директор школи Козубовський Дмитро Онуфрійович, який завозив нове обладнання до школи, керував роботою.
1 вересня 1978 року відбулось урочисте відкриття нового приміщення школи, що стала десятирічкою. В школі діє комбінована майстерня, просторий спортивний зал, бібліотека, їдальня, комп’ютерний клас, спортивний майданчик, стрілецький тир, стадіон, ігрова кімната та спальна кімната для ГПД 1 класу. Школу забезпечено технічними засобами навчання, спортивним інвентарем, роздатковим матеріалом, підручниками, музичними інструментами.

ДИРЕКТОРИ ШКОЛИ

    

                               

 

Назаренко Іван Степанович,          Козубовський Дмитро Онуфрійович              Бакай М.О.

перший директор

 

 

 

 

Сторожук Євгенія Іванівна         Найда Єлизавета Юріївна

 

Борсук Ярослав Семенович                                 Гілюк Іван Васильович


Педагогічний колектив 50-х років

 

Педагогічний колектив 70- років

Педагогічний колектив 80-х років

 

 

В 2012 році загальноосвітня школа стала навчально-виховним комплексом.

В 2013 році НВК буде відзначати 35-річний ювілей.

НАШІ КАБІНЕТИ

Кабінет української мови та літератури

Кабінет початкового навчання

Кабінет англійської мови

Кабінет географії та історії

Кабінет німецької мови

 

Щорічно обдаровані учні школи беруть участь в II етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін і займають призові місця з української мови, історії,  англійської мови, біології, економіки, географії хімії, німецької мови, математики, інформатики,зарубіжної літератури.
Систематично в школі проводяться виховні заходи на різноманітні тематики: лінійки пам’яті «Дзвони Чорнобиля», лінійки – реквієм «День пам’яті жертв голодомору, тематичні класні години, конкурс на кращого читача віршів «Нам треба голосу Тараса», вечори – зустрічі з випускниками минулих років. Організовано відзначають ювілейні дати, річниці визначних діячів України. В шкільну практику впроваджуються родинні, обрядові традиції Буковини.
В 2007 році підприємець Сидоренко Андрій Володимирович встановив доступ до мобільного інтернету в школі. Це дає можливість учням і вчителям отримати любу інформацію з усіх навчальних предметів, підтримувати електронний зв’язок з відділом освіти, користуватися матеріалами сайту МОНУ, знайомитися з новими матеріалами. У 2009 році за сприянням Андрія Володимировича « СПВ Компанії Лтд» надала спонсорську допомогу у виданні книги « Історія села Долішній Шепіт» тираж якої складає 1000 примірників


Презентація книги «Історія села Долішній Шепіт»
В 2010 році Сидоренко А.В подарував школі мультимедійний проектор, який широко використовують учителі на уроках та виховних заходах.

Районне методичне об’єднання вчителів історії

В січні 2008 року школа отримала автобус вартістю 175 тисяч гривень, який щоденно перевозить учнів до школи  і додому, на спортивні змагання, предметні олімпіади, районні конкурси, культурно-освітні заходи.


Водій шкільного автобуса Дарій Д.В.
Учні школи беруть участь  в районних, обласних, Всеукраїнських конкурсах. В 2010 році в конкурсі «Людина і ліс» учениця 8 класу Татарчук Івана зайняла I місце районній та області. Учениця нагороджена грошовою премією.
Агітбригада школи  ТЕМП протягом 2007 – 2011 років займає I місця в районному конкурсі-огляді «Молодь обирає здоров’я, була учасником I – II  Всеукраїнського фестивалю «Молодь обирає здоров’я» в місті Одесі.

Агітбригада школи 2007 – 2008 рр
У травні 2010 року Татарчук Іванна брала участь в XIII зльоті творчої учнівської молоді Гуцульщини в місті Коломиї. Нагороджена дипломом I ступеня в номінації «Музичне мистецтво».

Волонтерський залік школи «Іскра», що складається з учнів 6 – 7 класів, у 2011 році зайняв III місце на Україні. Учні нагороджені Дипломом МОНУ. Нагороду отримували в місті Києві.

Нагородження волонтерського загону “Іскра”

Протягом 2010-2012 років в нашому тепер вже НВК працювала волонтер Корпусу Миру Сотер Ебігейл. Завдяки їй 5 кабінетів отримало комплекти у складі ноутбука та плазмового телевізора та можливість набагато удосконалити проведення своїх уроків.