Home / Вижницький район / Мигове / Спорт Мигове

Спорт Мигове

Спорт

Матеріал підготувала учениця 10 класу Мицкан Марина

В 2005 році в с. Мигове  відкрито гірсько-лижний туристичний комплекс. Жителі села, району  та області  мають  можливість  займатись  лижним  спортом , спортивним орієнтуванням, кататись на ковзанах, відпочивати на гірських полонинах…

Між адміністрацією комплексу та школою існує тісна співпраця: діти вчаться їхати на лижах по пільгових цінах, інструктори займаються з учнями безплатно. Генеральний директор ГТК часто  відвідує школу з метою надання допомоги в зміцненні навчально-матеріальної бази.

Діти із задоволенням відвідують спортивні  заходи, беруть активну участь у районних та обласних змаганнях із різних видів спорту.   Тому  результати  змагань  радують вчителів,батьків. В 2011/2012 навчальному році  Мигівський НВК зайняв  І  місце в 67 районній спартакіаді школярів.  На базі НВК проводяться щороку обласні змагання зі спортивного орієнтування.  На базі НВК  працюють гуртки по футболу,  волейболу, баскетболу.

В 2012 році у селі проводилися Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування. Команда Мигівського навчального комплексу здобула ІІІ місце.

Вчителі фізичної культури Бевз С.М. та Стражир І.М. є майстрами своєї справи, їх люблять і поважають діти.

Центральний вхід на гірсько-лижний комплекс “Мигово”

Вигляд гірськолижної траси влітку
Територія комплексу

Змагання лижників