Мигове

Привітання

Вітаємо всіх, хто завітав на наш сайт.

Ви довідаєтесь про хвилюючу історію села Мигове, його освіту, культуру, духовність, досягнення у спорті, розвиток туризму. Найбільшою гордістю є наші невтомні люди, які дбають про соціально-економічний розвиток села.

На території сільської ради проживають 4720 осіб.

Окрасою села є сучасний навчально-виховний комплекс, будинок культури, лікарська амбулаторія, гірсько-лижний туристичний комплекс.

Ми пишаємось нашими земляками, які прославили наш край.

Висловлюю вдячність педагогам та учням, які взяли активну участь в створенні веб-сайту.

Гостинно просимо в край працьовитих і щирих людей.

З повагою до всіх сільський голова Василь Георгійович Іванчук

 


Щиро дякую всім, хто завітав на наш сайт.

Мигівський навчально-виховний комплекс – це заклад, в якому навчається 420 учнів 1-11 класів та 46 дітей дошкільного віку.

В НВК створені всі умови для навчання і виховання юних мигівчан: 29 сучасних кабінетів, два спортзали, бібліотека, актовий зал, швейна майстерня…

Навчають дітай 49 педагогів, які плекають любов до своїх вихованців, віддають їм свої знання, виховують справжніми громадянами нашої України.

Навчальний заклад відомий за межами Чернівецької області. Тут побували: Президент України (2007 р.), члени Уряду, депутати Верховної Ради, учительські та учнівські делегації з багатьох областей України.

Сторінки сайту – це знайомство з історією, освітою, культурою нашого села…

В подальшому надіємось, що всі, хто не байдужий до свого отчого дому, доповнить сторінки нашого проекту новою і цікавою інформацією.

Директор НВК Іван Андрійович Кравчук