Home / Вижницький район / Берегомет в / Спорт Берегомет в

Спорт Берегомет в

Спорт

Березіков Володимир Васильович
Перший серед буковинців гравець юнацької збірної СРСР з футболу.
Народився 15 лютого 1952 року в Берегометі Вижницького району Чернівецької області. Закінчив Київську республіканську спортивну школу-інтернат.
Спортом почав займатися з 5 класу. Перші види – легка атлетика та спортивна гімнастика. Вигравав обласні шкільні змагання з піонерського багатоборства. Футболом захоплювався з раннього дитинства. Перші наставники – вчитель фізвиховання Анатолій Андросов та  інструктор по спорту Маркіян Палатайчук. Серйозно футболом займався з 1967 року у столичному спортивному інтернаті. У1969 році виграв юнацьку першість СРСР у Донецьку і був визнаний кращим нападаючим фінальної частини. Того ж року з київським «Динамо» виборов третє місце на клубному юнацькому Кубку Європи у Франції, де став кращим бомбардиром. Виступав у складі юнацької збірної СРСР у відбірному турнірі відповідного чемпіонату Європи разом з майбутнім володарем «Золотого м’яча» і наставником збірної України Олегом Блохіним. Зі збірною СРСР здобув і 2 місце на представницькому турнірі в Кореї.
Після закінчення інтернату був зарахований до дубля київського «Динамо», але у 1970 році переїхав до Чернівців , де протягом трьох років з перервою виступав за «Буковину». У складі збірної області став бронзовим призером «колосівського» чемпіонату УРСР. У 1975 році призвали в армію до львівського СКА, де зазнав серйозної травми. Після операції повернувся до Чернівців. Зіграв декілька ігор за «Буковину». Далі були виступи на аматорському рівні. Неодноразовий чемпіон області. Останнім часом працює у Берегометському лісгоспі і тренує місцеву команду «Карпати».

 

Ткачук Костянтин Георгійович (1972р.н.)

Закінчив Івано-Франківський технікум фізичної культури у 1990 році за спеціальністю вчитель  фізвиховання, тренер.
Спортивні досягнення:
-1990-1992 рр. – виступ у складі ФК «Буковина» I ліга Союзу.
– Чемпіон у складі футбольної команди «Черемош» (Вижниця) і володар суперкубка та кубка області (2000 р.).
– виступав за команди м. Косів та м. Сторожинець,
У складі команди «Підгір’я» (м. Сторожинець) виступав у змаганнях на кубок України.
Чемпіон району та володар Кубка у складі команди «Карпати» (смт. Берегомет у 2001р.)