• вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • вул. Ольги Кобилянської, Чернівці вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • Театральна площа, Чернівці Театральна площа, Чернівці
  • Турецька площа, Чернівці Турецька площа, Чернівці
  • вул. Головна, Чернівці вул. Головна, Чернівці
  • Німецький народний дім, Чернівці Німецький народний дім, Чернівці
Автор: sokrsokr Категория: Сокиряни
Дата публикации Просмотров: 1428
Печать

 

                                                     Шановні краяни та дорогі гості!

    Дж ВАс Радо вітаю добрих людей на Сокирянщині, в чарівному куточку Буковини, де найраніше сходить сонце.
     Сокирянщина – рідний край, який приваблює своєю надзвичайною красою. Ллється музика Дністра, переспівом перегукуються ліси і поля, несуть медовий смак сади, вливаючи ту любов, яка пронизує нас до глибини душі і відтворює прекрасні почуття.
     Наш край є яскравим свідком багатовікового розвитку людського суспільства на всіх етапах становлення і вдосконалення його діяльності. Тут знайдено сліди перебування людини від раннього палеоліту. Пам’ятки матеріальної культури, залишені стародавніми племенами, що населяли територію краю, є цінними джерелами інформації, вони дають правдиве уявлення про історію та людей, які творили її своїм повсякденним життям, доводять наявність нерозривного зв’язку, спадкоємності культури і досвіду, що завжди існує між поколіннями.
     Сокирянська гімназія заснована 25 листопада 2003 року на базі загальноосвітньої школи №2. У приміщенні закладу в 30-х роках ХХ століття існувала єврейська гімназія. Сьогодні - це школа кмітливих, обдарованих дітей та сузір’я одержимих ідеями вчителів, дитяча радість від здобутих перемог, неповторне і цікаве життя.
     Гортаючи сторінки сайту, я бажаю всім, хай побачене і прочитане доторкнеться до ваших сердець і ввіллється в душу добром та щирістю.


Джульєтта Василівна Махіборода,
 директор Сокирянської гімназії, учитель історії

 

Copyright 2012. All Rights Reserved.