Home / Сокирянський район / Братанівка / Освіта Братанівка

Освіта Братанівка

В 1968 році було закладено перший камінь будівництва дитячого садка. Роботи по будівництву дитячого садка. Роботи по будівництву планувалось виконати за 4 роки. Проте об’єкт перейшов до розряду довгобудів, хоч початок 70-х років був ознаменованим масовим переселенням жителів села Молодове у звязку із затопленням прибережної зони Дністра. Старі приміщення Молодівської восьмирічки руйнувались, невитримуючи вже ніяких поточних ремонтів. Становище було на межі критичного. В цей час повільно завершувалось будівництво дитсадка. Про нову школу тільки планувалось. Керівництво села і колгоспу, незважаючи на тиск районних служб, змушені були переселити сюди школу. Перший дзвінок тут пролунав 1 вересня 1975 року. За парти сіло 240 учнів.

 

Першим директором була Рибак Марія Петрівна, яка працювала з 1975 по 19881 рік.
З 1981 по 1983 рік – директором школи працювала Демченко Ганна Семенівна.
З 1983 по 1995 рік школу очолював Сливка Василь Степанович.
З 1995 по 2004 рік династію директорів продовжила випускниця рідної школи Юрчик Зоя Іванівна.
Школа сьогодні
Дирекція школи:
Левентир Людмила Іванівна — директор школи, вчитель біології та хімії, «старший вчитель»;
Нині в школі працює 8 вчителів, вихователь дошкільної групи, бібліотекар, більша половина яких – випускники закладу.З них мають: 7 — вищу освіту, 1— середню спеціальну.
За результатами атестації педагогам встановлені такі кваліфікаційні категорії:
 “спеціаліст вищої категорії” – 5;
 “спеціаліст першої категорії” – 1;
 “спеціаліст” – 1.
Педагогічний колектив школи працює над проблемою «Підвищенння ефективності та якості уроку, як основної форми організації навчально- виховного процессу».
Розв’язання цієї проблеми здійснюється шляхом реалізації завдань: –
– створення атмосфери зацікавленості кожного учня в роботі школи, здійснення гуманно-особистісного підходу до дітей;
– покращення педагогічного всеобучу;
– формування здорового способу життя учнів.
Директором школи разом з методичним активом регулярно здійснюється відвідування уроків у вчителів з наступним їх оглядовим аналізом.
Педагоги школи постійно беруть участь у роботі шкільних та районних методичних об’єднань. За останні два роки на базі школи було проведено районні семінари та відкриті уроки з географії, трудового навчання, вчителів фізичного виховання, початкових класів, німецької мови, історії, української мови та літератури, зарубіжної літератури.
У 2010 році сталася знаменна подія в історії школи: Братанівська ЗОШ була реорганізована в Братанівський навчально-виховний комплекс. Внутрішнє приміщення переобладнано за сучасними стандартами. Шкільну родину поповнили 20 дошкільнят.
На даний час у школі працює 3 методичні об’єднання: суспільно-гуманітарне і природничо-математичне, початкових класів. Учні школи неодноразово ставали призерами районних та обласних конкурсів.

Демченко Ганна Семенівна- працювала директором з 1981р. по 1983р.

 

Сливка Василь Степанович- очолював школу з1983р по 1995р.
Юрчик Зоя Іванівна- директор школи з 1995р. по 2004р.