Home / Сокирянський район / Білоусівка / Спорт Білоусівка

Спорт Білоусівка

Над розділом працювали: Самараш Ангеліна, учениця 11 класу
Керівник: Басюк Дмитро Васильович – вчитель історії та правознавства

Значенню фізичної культури і спорту в селі і, зокрема, в школі приділяється велика роль. Саме в школі формується фізичний гарт дитини, а в подальшому, можливо, і її високі спортивні набутки. А головним було і залишається насамперед здоров’я вихованців, яке починається на звичайному уроці.
Без руху, занять фізкультурою і спортом неможливе повноцінне життя для людини. Про це добре розуміють вчителі Підгорний Дмитро Іванович та Маркітан Альона Володимирівна, які докладають усіх зусиль, аби дитина зробила цей перший крок ще в першому класі.
В школі кращий в районі спортивний зал. При школі працюють спортивні секції від Сокирянської та Новодністровської ДЮСШ. Часто спортивний зал та стадіон є місцем проведення районних спортивних змагань.
А результати самі за себе говорять. Вже понад десять років збірні команди школи, зокрема, з волейболу та баскетболу є постійними переможцями й призерами районних та обласних змагань. А за останніх 5 років учні школи чотири рази займали І місце та один раз – ІІ місце в заліку районної спартакіади школярів.
Дорослі жителі села та учні мають можливість у вільний час займатися спортом та грати в теніс, більярд, шахи в спортивно-оздоровчому комплексі «Кристал» (підприємець Якубовський П.Д.).

??