Home / Сокирянський район / Шебутинці / Видатні особистості Шебутинці

Видатні особистості Шебутинці

За бездоганну та багаторічну працю в господарстві два жителі села двічі були нагороджені державними нагородами – орденами, це механізатор Максимчук Василь Федорович та пташниця Сливка Килина Гаврилівна.
Такими ж нагородами були відзначені Тимчук О.М., Тимчук Г.І.,  Продан М.С., Кушнір А.М., Бірюк П.І., Харабара М.Т., Полонко М.М. та Хитрий І.В..
Сільські умільці забезпечують Шебутинці та навколишні села необхідними в господарстві виробами та предметами.
Ярослав Дмитерко – відомий майстер по дереву. Він володіє технікою різьби, виготовляє вікна, двері,  дерев’яні східці, дивани, крісла, столи та інше хатнє начиння.
Олексій Чорний – талановитий художник,  різьбяр, чеканник. Його вироби прикрашають інтер’єр сільської церкви, каплички та помешкання багатьох жителів села.
Сільський довгожитель Петро Буханець – відомий на всю округу бондар, який ще в недалекому минулому забезпечував краян діжками, бочками, жбанами та іншими  необхідними в господарстві ємностями.
Майстер по дереву Олексій Бірюк – славиться оригінально виробленими меблями, а виготовлені ним цямриння до криниць прикрашають село і викликають захоплення у наших гостей.
Наша школа гордиться своїми випускниками, які працюють у різних галузях і сферах. У вищих навчальних закладах викладають Безпалько В. М. (Кам’янець-Подільський  державний університет) та Бірюк І.Г.(Буковинський медичний університет). В органах державної влади працюють Козак В.В.. Безкупський П.П., Прокопович С.Г., Козак Я.О.
Відомий музикант та педагог, випускник Шебутинецької школи П.Ф.Серотюк видав ряд посібників для учнів дитячих музичних шкіл, а віртуозна гра його доньок Ірини та Марійки славить наш край та Україну своїми перемогами на Міжнародних конкурсах баяністів.