Спорт Ожеве

Фізична культура та спорт є складовою частиною виховного процесу і мають важливе значення у формуванні основ здорового способу життя, духовного і фізичного розвитку дітей

Всі ми з раннього дитинства знаємо, що для того, щоб бути здоровим і мати гарне тіло, не досить правильно харчуватися, необхідно ще займатися спортом. І не просто займатися спортом час від часу, а виконувати фізичні вправи регулярно.

В загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с.Ожеве кожного ранку проводиться  ранкова зарядка «Рух заради  здоров’я» для учнів 1 – 9 класів.

В школі існують різноманітні форми фізичного виховання: уроки з фізичної культури, фізкультурно-оздоровчі заходи в режимі дня (ранкова гімнастика, фізкультурні хвилинки під час занять, ігри та вправи на перервах), позакласна спортивно-масова робота (спортивні змагання).

Фізичне виховання учнів проводиться диференційовано з урахуванням віку, статі та стану їх здоров’я і рівня фізичної підготовленості. Важливе значення має регулярний лікарський контроль за здоров’ям учнів.

Традиційно проводяться  змагання «Козацькі забави»,  присвячені Дню Збройних Сил України та Дню захисника Вітчизни, а також змагання присвячені «Олімпійському тижню», Олімпійському Дню бігу.

У позаурочний час на шкільному спортивному майданчику відбуваються різноманітні спортивні ігри під керівництвом вчителя фізичної культури  Войцеховського А.В.

На уроках в початкових класах систематично проводяться фізкультурні

хвилинки, в окремих випадках – рухливі; постійними є рухливі перерви на свіжому повітрі  та ранкова гімнастика у теплу пору року.

В рамках акції «Відповідальність починається з мене» учні старшої школи  влаштовують велопробіг вулицями села кожного року.

Отже, кожна людина може знайти свої власні причини, які спонукають його розпочати займатися фізичними вправами.
Пам’ятайте, що почати займатися і навіть взяти участь у змаганнях не пізно в будь-якому віці, незалежно від стану здоров’я.