Home / Сокирянський район / Романківці / Спорт Романківці

Спорт Романківці

Найвидатніші спортсмени 80-х років:
Лисий Олег Петрович – бронзовий призер України з волейболу серед педвузів, срібгний призер з хокею на траві
Лавський Йосип Антонович – чемпіон області серед вчителів з бігу на 100 та 200 м; чемпіон та призер області з зимового багатоборства комплексу ГПО
Найвидатніші спортсмени 90-х років:
Чемпіони та призери області серед школярів з волейболу:
 Кузема Василь,
       Плінгей Анатолій,
       Степаненко Юрій,
       Степаненко Олег,
       Урсатій Віталій,
      Лавський Ігор,
      Вахнован Віталій.
А зараз прославляє рідне село Микола Ткачук – чемпіон України! Здібний спортсмен, який ще не так давно закінчив Романковецьку гімназію, нині студент Київського інституту фізкультури, забезпечив чудові результати, взявши участь у чемпіонаті України з гирьового спорту, що проходив у м.Запоріжжя. А під час відкритої першості міста Київ з цього виду спорту він встановив новий рекорд столиці України, штовхнувши дві 24-кілограмові гирі 102 рази.
Віталій Лисий – Чемпіоном України по боротьбі дзюдо.
Валентин Лисий – призер та Чемпіон області по боротьбі дзюдо.

Богдан Лисий – переможець чемпіонату Збройних Сил України з волейболу, 2012 р.

Відбувся Чемпіонат світу з пауерліфтингу, жиму лежачи, станової тяги за версією GPA/IPO 23-25 листопада 2018 р. в
м. Київ. Учасниками змагань були спортсмени 22 країн світу. Наш регіон представляли спортсмени м. Новодністровська та с. Романківці Спортивного клубу «Power Energy».

Учні Романковецької гімназії стали переможцями у своїх категоріях.

 

 

Рудий Максим учень 11-А класу – І місце серед дітей до 17 років, виконав норматив майстра спорту міжнародного класу, встановив рекорд України та Європи.

 

 

 

 

 

 

 

 

Босак Арсен учень 2-Б класу – ІІ місце серед дітей до 8 років.

Гімназія пишається своїми чемпіонами. Бажаємо успіхів у наступних змаганнях всім спортсменам та тренеру Спортивного клубу «Power Energy» Ковалю Вадиму.

 

 

 

 

 

 Ткачук Микола Іванович

Чемпіон України з гирьового спорту

Народився 26.12.1992 року в с. Романківці Сокирянського району Чернівецької області.

З 1999 р. навчався у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Романківці, а з 2004 р. – у Романковецькій гімназії, яку закінчив у 2009 р. у цьому ж році вступив до Національного університету фізкультури та спорту України в
м. Києві.

У 2012 р. вступив у Київську духовну семінарію.

2008 р. – чемпіон Сокирянського району серед юнаків та чоловіків (перші змагання); чемпіон Чернівецької області серед юнаків та чоловіків.

2009 р. – чемпіон Чернівецької області серед юнаків та чоловіків; кандидат у майстри спорту.

2010 р. – срібний призер чемпіонату України серед юнаків; чемпіон світу серед юнаків (до 18 років) у ривку, срібний призер у поштовху; срібний призер чемпіонату світу серед юніорів (до 22 років) у сумі двоборства; рекордсмен України серед юнаків у ривку гирі 24 кг (204 рази); майстер спорту України.

2011 р. – чемпіон України серед юніорів та студентів; срібний призер  серед чоловіків та юніорів; чемпіон світу серед студентів; срібний призер чемпіонату України та світу серед студентів у поштовху двох гир 24 кг довгим циклом (99 разів).

2012 р. – чемпіон України серед юніорів та студентів; срібний призер  чемпіонату України серед чоловіків; чемпіон світу у поштовху двох гир довгим циклом серед чоловіків, юніорів та студентів; рекордсмен України та світу серед студентів у поштовху двох гир 24 кг довгим циклом; майстер спорту міжнародного класу.

2013 р.  – чемпіон України серед чоловіків, юніорів та студентів; рекордсмен України  серед студентів у поштовху двох гир 24 кг довгим циклом.

2012, 2013 рр. – Микола увійшов у п’ятірку кращих спортсменів Чернівецької області.

Відкриття КДЮСШ

Керівник: заступник директора з ВР Романковецької гімназії
Тарабузан Альона Михайлівна

Пошукова група:

Беженар Олег, учень 6(10) класу
Тарабузан Назар, учень 6(10) класу
Урсатій Степан, учень 6(10) класу