Home / Сокирянський район / Грубна / Культура Грубна

Культура Грубна

Грубна – частинка Буковини, що має давню історію та багаті традиції. Перш за все, це село, яке здобуло протягом багатьох років багату, неперевершену культуру, уособленням якої є наша рідна школа.
З давніх часів люди, які жили на цій буковинській землі танцювали, співали та передавали своїм нащадкам цю дивовижну культуру, вчили їх зберігати її, збагачувати та передавати своїм нащадкам, як найбільший скарб. Недарма кажуть, що Грубна – осередок особливої культури та, яке яскраво висвітлює весь колорит рідного села і робить його особливим, різнобарвним.
Учні нашої школи відвідують заняття з хореографічного мистецтва, які проходять в нашій школі. Вони є учасниками районних, обласних та всеукраїнських танцювальних конкурсів, і беруть активну участь в шкільних та позашкільних виховних заходах.
Хореографічні заняття допомагають зміцнювати здоров’я, формувати почуття смаку, інтерес до танцю. Також сприяють загальному фізичному розвитку, розвивають спритність і координацію рухів. Крім того, допомагають виробити почуття ритму, гнучкість. Як правило, супроводжуються публічними виступами, що виробляє впевненість у собі. Дає можливість дитині проявити свою індивідуальність.
Керівник: Мельник Ольга Вікторівна .
28 січня 2018 року відбувся Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник», в місті Київ. В номінації хореографічне мистецтво з номером «Котики» наші юні танцюристи посіли І місце, а з номером «Чотири стихії» дівчатка здобули найвищу нагороду – Гран-Прі.

                                                            Ансамбль “Надежда”