Волошкове

Я живу у селі Волошкове, якому більше трьох століть. Багато сіл на Україні. Всі вони мають і своє обличчя, і біографію, і славу.
Моє село подобається мені завжди. Волошкове чарівне восени, коли дерева вбрані в різнобарвні шати. Приємно йти по опалому листю, вслухаючись у шарудіння… А взимку! Це ж казковий витвір із снігу! Весною розливається смачний аромат бруньок. Влітку густа зелень дерев дає жадану прохолоду. А як приємно посидіти на березі річки Дністер, помилуватись її плюскотінням. А які цікаві легенди існують про саме село, про річку!
Про них всі дізнаються, коли заглянуть на сторінки нашого веб-проекту.

Голова сільської ради с. Волошкове
Гуйван Олег Іванович

Україна – рідна, священна земля наших дідів і прадідів. Тут ми народилися, виросли, тут уперше побачили сліпучу синь українського неба і простори зелених ланів. Рідний край починається для нас не тільки з батьківського порога, з маминої пісні. Все починається з прадавніх коренів нашого роду. Наш український рід справді прекрасний. Тут споконвіку шанували працю, хліб на столі, рушник на стіні, вербову гілку, криницю з журавлем. Як не любити таку країну, як не пишатися нею? А наше мальовниче село Волошкове, село над річкою Дністер, є маленькою частинкою України, яке має свою історію, легенди, культуру, звичаї, традиції. Гортаючи сторінки веб-проекту, який створили пошукові групи юних краєзнавців, можна дізнатись багато цікавого про село Волошкове, «село над річкою, з ім’ям красивим-чічкою», – писав поет-земляк В.С.Мартинюк. Запрошуємо на сторінки нашого веб-проекту с. Волошкове.

Директор Волошківського навчально-виховного комплексу
Вознюк Марія Павлівна