Кулішівка

Раді вітати на сторінках нашого сайту

Пишною красунею задивилось над Дністром у широкі світи село Кулішівка, що нині входить до складу Сокирянського району, Чернівецької області, де вирують невтомна праця і щире прагнення людей берегти і примножувати історію та багатства рідного краю. Любо дивитися, як воно красиво вписалися в мальовничу місцевість. До цих пір збереглися чудові урочища та пам’ятки давнини.
Сільське життя прекрасне. Корови, кози, домашня птиця, яка пасеться на зеленій травичці, десь на галявині радує людське око. Так прекрасно спостерігати, коли доглянуті свійські тварини доповнюють всю вишуканість села. Незвичайні вигуки чути від них, та в цьому щось є чарівне.
Кулішівка. Спокійне та привітне населення, зайняте своїми домашніми клопотами. Хтось працює на присадибній ділянці, хтось доїть корову. А, ось, дід у капелюсі порається у саду, мабуть збирає фрукти. Здається, що таке життя наповнене любов’ю і працьовитістю.
В кулішівському краї тихо, лише де-не-де заспіває свою солов’їну пісню соловейко в діброві. Чудово. В селі можна забути всі незгоди та збагатитися душею. Та й справді, підеш до лісу, присядеш навколішки і слухаєш спів прекрасних птахів. Старенька бабуся йде, на неї приємно поглянути. Хоч і згорбилась, але впевнено просувається по наїждженій дорозі незламна душею людина. Завдяки таким, як вона, вдається зберегти це спокійне і напрочуд зачароване село, яке завжди раде вітати гостей.

Директор Кулішівського НВК                                                Сільський голова
Харабара Галина Іванівна                                                      Калабалик Сергій Сергійович