Home / Сокирянський район / Михалкове / Видатні особистості Михалкове

Видатні особистості Михалкове

Над розділом працювали: учні Михалківського НВК

Брозинський Михайло Федорович
Закінчив із срібною медаллю школу 1965 року. Вступив до Чернівецького державного університету на філологічний факультет (заочне відділення) і став працювати кореспондентом районної газети «Дністрові зорі». Згодом очолював редакцію обласної газети “Молодий буковинець“, головний редактор Чернівецького телебачення та радіомовлення. Сьогодні займається журналістською діяльністю. Член спілки письменників України. Часто приїжджає в село, бо тут могила його батьків, його витоки, зустрічається з учнями школи.

 

Банчук Микола Васильович – випускник школи 1977 року. Проходив службу у збройних силах СРСР. Після строкової служби вступив до Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка на юридичний факультет. Після закінчення повернувся в рідний колгосп “ Україна“, працював юридичним консультантом. Згодом працює в районній прокуратурі слідчим, в Заставницькій прокуратурі, а далі був прокурором Херсонської області, директором департаменту МЗ України з кадрових питань. Нині – начальник відділу Генеральної прокураторури України.

 

Чижевський Борис Григорович
Закінчив школу у 1974 році. Вищу освіту здобув на фізичному факультеті Кам’янець-Подільського педінституту. Працював інспектором Сокирянського райво, заочно навчався в аспірантурі. Кандидат педагогічних наук, автор публікацій в педагогічні пресі, працював у Міністерстві освіти України, зараз працює у Верховній Раді України.

 

 

 

Жук Микола Васильович
Закінчив школу у 1977 році, працював у обласному центрі на заводі “Кварц“. Проходив строкову службу у збройних силах СРСР. Після травми, яку отримав під час військових навчань був комісований, інвалід IIгрупи. Вступає до чернівецького державного університету на географічний факультет. Під час навчання очолював комсомольську організацію курсу, згодом факультету. Після закінчення вступив до аспірантури і працював секретарем комсомолу Ленінського району м. Чернівці. Захистив докторську дисертацію, професор. Є автором підручників для студентів. Працював у Адміністрації Президента України. Нині працює у Національному університеті ім. Т.Г.Шевченка.

Учасники АТО

Бандуряк Роман Михайлович – народився 10 травня 1983 року в селі Михалкове, Сокирянського району, Чернівецької області, в сім’ї інтелігентів. Українець, громадянин України.
У 1990 році пішов у перший клас загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Михалкове. У 2000 році закінчив середню школу.
У 2001 вступив до Харківської юридичної академії імені Я. Мудрого. У 2005 році закінчив навчання і отримав диплом,за професією юриста.
Працював на різних посадах УМВС України в Чернівецькій області.В даний час працює начальником ДАІ Сокирянського району у званні «майора».
З 15 грудня 2014 року по 16 січня 2015 року перебував у відрядженні до Луганської області – місто Щастя,де виконував обов’язки командира взводу ДПС.
Березан Сергій Миколайович народився 5 лютого 1987 року в селі Непоротове Сокирянського району Чернівецької області. Українець, громадянин України.
З вересня 1993 року до червня 2004 року навчався в загальноосвітній школі І –ІІІ ступенів с.Михалкове, де одержав атестат про середню освіту та посвідчення водія.
У липні 2004 року вступив до Національного університету харчових технологій на факультет консервування, зберігання та переробка плодів та овочів. У травні 2009 року закінчив навчання і отримав диплом магістра за професією інженер-технолог.
У листопаді 2009 року був зарахований до лав Збройних Сил України. Після закінчення служби в армії мав звання «старшого солдата».
У лютому 2011 року навчався в першопочатковій школі підготовки ДПС ДАІ м.Львів. Після закінчення міліцейської школи отримав звання сержанта ДПС ДАІ. У цьому ж році пішов працювати у І взвод роти ДПС УДАІ УМВС України в Чернівецькій області, де й працює сьогодні у званні «старшого сержанта».
З грудня 2014 року по січень 2015 року перебував у відрядженні до Луганської області м.Щастя,смт. Золоте та смт. Гірське в зоні АТО на першій лінії оборони. Це був єдиний загін Чернівецького УДАІ, який перебував у безпосередній близькості до ворога (2 км).
Вишиваний Михайло Іванович народився 4 серпня 1967р. у с. Юстинівка Бережанського району Тернопільської області.
У 1984р. закінчив Новосілецьку школу з золотою медаллю і вступив до Чернівецького державного університету ім. Ю. Федьковича на філологічне відділення (українська філологія).
Із 1986 по 1988 р. служив у лавах Збройних Сил,закінчив військову кафедру за спеціальністю «командир взвода дивізійної артилерії»
З 1991 року працює в органах внутрішніх справ. Починав роботу на Сокирянщині , де працював з особовим складом дорожньої міліції.
Полковник міліції Вишиваний Михайло Іванович з 2007року-начальник відділу кадрового забезпечення та профілактичної роботи управління Державтоінспекції УМВС України в Чернівецькій області.
Заболотний Роман Миколайович народився 15 жовтня 1982 року в селі Михалкове Сокирянського району Чернівецької області. Українець, громадянин України.
У 1989 році пішов у перший клас Михалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У 2000-му році закінчив школу із золотою медаллю. В цьому ж році вступив у військово-інженерний інститут на факультет «Надзвичайні ситуації». Одержав звання – спеціаліст оперативно-тактичного рівня, лейтенант. Інститут закінчив у 2004 році з червоним дипломом.
Після закінчення вузу працював у Чернівецькому управлінні МНС.
В зоні АТО перебуває з червня 2014 року. Спочатку – на блокпостах під Бердянськом та Маріуполем. З січня 2015 року був направлений охороняти тактичні ракети під Херсоном. З квітня місяця 2015 року змінив місце дислокації і нині перебуває у місті Каховка. Заступник командира по роботі з особливим складом.
Кішка Дмитро Михайлович народився 24 липня 1991 року в селі Михалкове Сокирянського району, Чернівецької області в сім’ї будівельника. У 1998 році вступив до 1 класу Михалківської агальноосвітньої школи I-III ст., яку закінчив у 2008 році. З 2008 року по 2009 рік-студент Чернівецького будівельного ліцею. У 2009 році проходив службу у військах української армії: півроку навчався у Чернігівській області, селище міського типу Десна та півроку у механізованій бригадіу м. Біла церква. У 2010 році повернувся з армії.
У травні 2014 року був направлений у м. Яворів Львівської області на 1,5 місяців навчання для участі в АТО. Після навчання поїхав рядовим солдатом у Луганську область, де у складі 24-ї механізованої бригади ВЧА-1048 проводив операцію по звільненню територій від сепаратистів. У липні 2014 року була проведена ротація.
В даний час займається в селі сільським господарством.
Сандуляк Дмитро Іванович, народився 17 березня 1990 року в с. Михалкове Сокирянського району, Чернівецької області.
З 1996 року по 2007 рік навчався у ЗОШ с. Михалкове І-ІІІ ступенів.
У 2007 році поступив в Кам’янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка на факультет фізичної культури, спеціальність – фізична реабілітація «Здоров’я людини». Навчання закінчив у 2011 році, отримавши диплом бакалавра.
Після закінчення університету, у 2012 році розпочав службу в Збройних Силах України в м. Чернівці, в/ч А0264. 22 серпня 2013 року перевели на службу в м. Яворів, Львівської області, в/ч А0998.
22 вересня 2013 року одружився, дружина Сандуляк Галина Іванівна 1994 року народження.
10 березня 2014 року був відправлений на Схід Луганської області для проведення Антитерористичної Операції (АТО). Військовий обов’язок на Сході країни виконував впродовж 6 місяців.
31 березня 2015 року був звільнений з лав Збройних Сил України у запас.
Щасливий Іван Сергійович народився 31 березня 1995 року в селі Михалкове Сокирянського району Чернівецької області.
Склад сім’ї: батько – Щасливий Сергій Іванович, мати – Жарюк Тетяна Миколаївна.
З 2001 року по 2012 рік навчався в Михалківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
В 2012 році поступив на навчання в ЧДУ ім. Ю. Федьковича на філологічний факультет.
В 2013 році пішов служити в київську 101 окрему бригаду охорони генерального штабу Збройних Сил України.
З 3 серпня 2014 року перебував у зоні АТО місто Дебальцеве.
18 лютого 2015 року отримав посвідчення учасника АТО.
16 березня 2015 року нагороджений знаком «Знак пошани від міністра оборони України».
Неодружений, дітей немає.
З 3 серпня 2014 року перебував у зоні АТО місто Дебальцеве.
18 лютого 2015 року отримав посвідчення учасника АТО.
16 березня 2015 року нагороджений знаком «Знак пошани від міністра оборони. На даний час прибувши з ротації після відпустки продовжує службу у військовій частині АО1239 місто Київ 101 окремої бригади охорони генерального штабу Збройних сил України.
Виконував бойове завдання в зоні АТО м. Дебальцеве
1. Бойове супроводження колони військової техніки.
2. Охорона та супроводження артилерійських коректувальників ракетних та інженерно-саперних підрозділів.
3. Охорона та забезпечення пропускного режиму до бойового табору сектору «С» АТО.
4. Проведення розсліду вальних дій.
5.Організація патрульно-постової служби та участь у забезпеченні громадського порядку в межах міста Дебальцеве.
6. Побудова та утримання зводного опорного пункту.
7. Формування та бойове застосування оперативної броні-групи.
На даний час прибувши з ротації після відпустки продовжує службу у військовій частині А0139 м.Київ 101 окрема бригада охорони генерального штабу Збройних сил України.
Трач Тетяна Юріївна народилася 19 березня 1984 року в с. Михалкове Сокирянського району Чернівецької області. У 1990 році пішла у перший клас місцевої школи. Під час навчання зарекомендувала себе здібною, старанною ученицею, усі класи закінчувала з похвальними листами. Поряд із навчанням займалася у спортивних секціях, неодноразово захищала честь школи та району в змагань з волейболу, баскетболу, гандболу, легкої атлетики, настільного тенісу, шахів, шашок. Нагороджувалась грамотами та медалями з даних видів спорту. У 2001 році закінчила 11 класів Михалківської ЗОШ І – ІІІ ступенів із золотою медаллю.
Цього ж 2001 року вступила до Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова, який відмінно закінчила у 2007 році. Після закінчення вузу вирішила продовжити навчання, вступає до Київської вищої військової медичної академії, яку закінчила у 2010 році Червоним дипломом та отримала звання старшого лейтенанта медичної служби. Під час навчання в академії приймала активну участь у відродженні і розвитку Козацтва Запорозького в Україні, за що була нагороджена грамотою та срібною медаллю як «Берегиня козацького роду».
Після закінчення академії отримала направлення у Львівську область до 80-ї аеромобільної бригади на посаду начальника медичної служби бригади.
Під час проходження служби з 2010 по вересень 2014 року здійснила 17 стрибків з парашутом.