Home / Сокирянський район / Кулішівка / Спорт Кулішівка

Спорт Кулішівка

Над розділом працювали: учні 5 класу
Керівник: директор НВК Харабара Г.І.

Сучасний світ розвивається стрімко. Всі постійно поспішають і не знаходять в собі сил на заняття спортом,який дуже важливий для здоров’я. Тим більше, що для зарядки достатньо виділити п’ятнадцять-двадцять хвилин на день, в будь-який зручний час. За бажанням можна підібрати тренування, які припадуть до смаку. Комусь подобається бігати, комусь кататися на велосипеді. А ще можна займатися йогою, гімнастикою, плаванням. Видів тренувань настільки багато, що улюблене заняття знайдеться для кожного. Головне, щоб була мотивація.
Так у нашому селі створених умов для заняття спортом немає.Але завжди односельчани знаходили можливість займатися спортом.
Одним із активістів спортивного життя нашого села був Поченчук Василь Іванович.
З 1984 по 2009 рік продовжив його справу вчитель фізкультури Кирилович Микола Йосипович.
З 2009 року активний лідер спортивного життя в селі – вчитель фізкультури Рябий Роман Іванович. Який завжди є прикладом для наслідування, розвиває силу волі та мотивує прагнення до перемоги .
У 2017 році Роман Іванович здобув І місце в районному етапі конкурсу, а в 2018 році посів ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».
Не обов’язково бути професіональним спортсменом, щоб отримувати користь та задоволення від занять спортом. Багато хто з людей бігають, хтось ходить на аеробіку та фітнес, хтось грає у футбол чи займається карате. Головне, щоб це подобалося. А разом з тим, це робить вас фізично сильними та впевненими у собі, а також дає можливість знайомитися з багатьма цікавими людьми.