Home / Сокирянський район / Ожеве / Культура Ожеве

Культура Ожеве

Насиченим та багатим на цікаві заходи є культурне життя села Ожеве. У місцевому Будинку народної творчості та дозвілля часто проводяться концерти, зустрічі з цікавими людьми, виставки, конкурси . Всі бажаючі можуть спробувати свої сили  та показати таланти у танцях, співах, декламуванні віршів. До цього заохочують та всіляко підтримують працівники Будинку творчості :Дудник Марія Василівна –  директор Будинку творчості, Дудник Олеся Анатоліївна – художній керівник, Бабій Юлія Анатоліївна – сільський бібліотекар, вони самі завжди у творчому пошуку і до цього ж спонукають інших. Часто залучають до участі учнів місцевої школи, які з цікавістю слухають корисну інформацію, яку доносить до них сільський бібліотекар, беруть участь у конкурсах та концертах, що відбуваються у стінах будинку творчості, їздять на районні конкурси, де представляють рідне село.

Серед найбільш цікавих заходів, що проходили у Будинку творчості села Ожеве, можна виокремити такі: концерт «Пісенний краю, Сокирянщино моя», концертна програма, присвячена Дню захисника Вітчизни, участь у районному конкурсі аматорських колективів , що представляли свято Маланки, конкурс «Панночка – україночка», присвячений воїнам – односельчанам, що брали участь в АТО, концерт «Хвала роботящим рукам», присвячений сільським трудівникам, урочистості з нагоди Дня Європи, зустріч з воїном – афганцем, літературна композиція «Герої не вмирають», присвячена пам’яті Небесної сотні, захід до дня пам’яті В. Чорновола, бібліотечний урок «Їх оплакують роси у лузі», присвячений пам’яті загиблих під Крутами, літературно – музична композиція «Вулицями мого села».

Творчий колектив і надалі плідно працює і ще не раз потішить ожівчан гарними культурними заходами, що перетворюють сірі будні на цікаві та насичені емоціями та враженнями дні.