Home / Сокирянський район / Гвіздівці / Спорт Гвіздівці

Спорт Гвіздівці

 Фізична культура відіграє важливу роль у формуванні особистості як повноцінного громадянина суспільства. Адже завдяки фізичній культурі і спорту розвиваються фізичні та морально-вольові якості, як сміливість, сила, спритність, витривалість, швидкість, почуття колективізму.
У нашому селі склалися багаторічні традиції щодо фізичного виховання як учнівської молоді, так і дорослого населення. У школі постійно працюють спортивні секції та гуртки з боротьби дзюдо, волейболу, настільного тенісу. Проводяться внутрішкільні змагання з легкої атлетики, волейболу, настільного тенісу, футболу, де учні проявляють свої набуті навички та вміння і виборюють право захищати честь школи на районних та обласних змаганнях.
Але розвиток фізичної культури і спорту не обмежується тільки шкільною фізкультурою, підростаюче покоління поповнює ряди дорослих спортсменів, які прославляють наше село не тільки в районі, але й на обласній арені. Наші учні після закінчення школи захищають честь спорту села  з футболу, волейболу, настільного тенісу.
Наші спортсмени прославляють наше село і район  на обласних змаганнях з волейболу, настільного тенісу, легкої атлетики, боротьби дзюдо, змаганнях  богатирів. Кожного року входять до збірної команди району з цих видів спорту.

10 наборів для гри в шахи

Депутати, обрані громадою села Гвіздівці, продовжують працювати на розвиток населеного пункту. Щоб забезпечити повноцінний відпочинок гвіздівчан, депутат районної ради від села Гвіздівці Олексій Бойко та депутати сільської ради придбали тенісний стіл та набір ракеток.

Нині зроблено ще одну корисну суспільну справу, як і було обіцяно  односельчанам, придбано та передано в школу 10 наборів для гри в шахи (шахівниця та шахи), аби місцеві школярі не тільки навчалися, а й змістовно проводили своє дозвілля.  Як пообіцяли  юні інтелектуали вони наполегливо займатимуться  і переконані, що будуть достойно представляти свою громаду на змаганнях різних рівнів.