Home / Сокирянський район / Білоусівка / Культура Білоусівка

Культура Білоусівка

Над розділом працювали: Самараш Яна, учениця 11 класу,
Керівник: Басюк Дмитро Васильович – учитель історії

Центром культурно-масової роботи є Будинок культури, споруджений у 1972 році, директором якого з 2002 року є Чумак Тетяна Василівна. Тут працюють гуртки: вокальний (жіночий та чоловічий ), сольного співу, художнього читання. Під керівництвом художнього керівника Олійника Михайла Іванович фольклорні та вокальні колективи неодноразово займали призові місця на районній сцені, виступали із звітними концертами в сусідніх селах, представляли район на обласному фестивалі “Путильська ватра ” (2011 рік ).
В Будинку культури знаходиться філія Сокирянської централізованої бібліотечної системи, де завідуючою з 2001 року працює досвідчений бібліотекар Маленька Надія Іванівна . Фонд літератури і періодичних видань у бібліотеці складає понад 23 тисячі екземплярів, а читачами є 840 чоловік, з них – 300 учнів.
В 2011 році сільська бібліотека брала участь у міжнародному проекті “Бібліоміст ” та стала переможцем, в результаті чого в бібліотеку надійдуть 3 набори комп’ютерної техніки. На сьогоднішній день у наявності користувачів є один.
При Будинку культури створена кімната-музей, яка поповнюється цікавими експонатами. Завідуючим музею є Басюк Дмитро Васильович.