Кормань

Кормань – це моє рідне село. Воно має досить цікаву історію.
Головною його особливістю є те, що воно розташоване на берегах річки Дністер, яка бере свій початок в горах Карпатах. Кормань «пам’ятає» цю річку ще зовсім маленьким гірським потічком. Вона є однією з прикрас села.
Наше село наймальовничіше в світі. Влітку воно радо приймає відпочиваючих, які одного разу приїхавши сюди, обов’язково повертаються знову. Згодом, багряним покривалом околиці Корманя накриває осінь, чаруючи нас дивовижними краєвидами. Взимку білі снігові замети повертають нас в минуле, адже під зимові свята ми славимо наші звичаї та традиції, започатковані ще нашими прапрадідами. Та все ж найгарніший Кормань навесні, коли духмяний запах трав і квітів наповнює прохолодне повітря, даючи нам змогу сповна насолодитися цими чарівними пахощами.
Наші люди найпривітніші в Україні, вони завжди раді гостям. Хоча багато людей з нашого села й виїхали за кордон, та вони не забувають, що вони не лише українці, а й корманчани. Я дуже пишаюся тим, що живу саме тут і раджу кожному хоча б раз в житті побувати в Кормані, послухати легенди про виникнення нашого села та походження назви річки Дністер.
Про це все ви зможете дізнатися, переглядаючи нашу веб-сторінку.
Україна – наша Батьківщина, а Кормань – її маленька, проте вагома частинка. Знайти досить цікаву інформацію про цю частинку можна, гортаючи сторінки веб-проекту, який створили пошукові групи юних краєзнавців.

                                                                           В.о. директора Корманського НВК 

                                                                           Базелюк Тетяна Іванівна