Home / Сокирянський район / Волошкове / Спорт Волошкове

Спорт Волошкове

Люди усього світу люблять спорт та ігри. Всі знають, що спорт є дуже важливим в житті людини. Інколи можна почути серед людей, що спорт нікому не потрібний. Вони вважають, що спортом мають займатися лише спортсмени та ті, що збираються ними стати. А звичайним людям спорт ні до чого. Але це не так. Спорт потрібний кожній людині. Дорослі, які переконалися в цьому, називають спорт своїм другом. Вони кажуть, що спорт допомагає їм у житті, допомагає бути сильними, здоровими, красивими, витривалими. Спорт – це здоров’я. Зміцнена спортом людина рідко хворіє. Якщо навіть хвороба трапиться, то загартований організм швидко її подолає. Регулярні вправи дають людині багато енергії. Роблячи щоденні спортивні вправи вона відчуває себе бадьорою і оновленою.
Але де ж займатися спортом, якщо немає стадіону, спортивних майданчиків? А приїздіть у мальовниче село Волошкове на березі Дністра. Ми запрошуємо всіх на наш прекрасний стадіон.

Подбали про стадіон та спортивні майданчики сільський голова Чорний О.В. та директор філії ВАТ «Дністровської ГАЕС» Куліш В.І.
22 травня 2012 року встановлені вже ворота на стадіоні. А як сяяли радісні оченята школярів! Це ж є де побігати, пограти в футбол! Тепер у нашому селі прекрасний стадіон, всі будуть займатися спортом!
Село наше невелике, а спорт люблять всі, особливо футбол. Практично всі види спорту популярні, але футбол користується найбільшою популярністю. Щороку проводиться багато спортивних змагань, регулярно проводяться товариські матчі серед футболу. Так силами збірної села зайняли в 2010 та 2012 роках друге місце в районних змаганнях з міні-футболу серед ФСТ «Колос». А в команді грали учні навчально-виховного комплексу.
У Волошківському навчально-виховному комплексі багато уваги приділяється спортивно-масовій роботі, тому що вона розвиває фізичні і розумові здібності школярів, навчає їх працювати в команді і співпрацювати з іншими командами. В цей саме час робить учнів фізично сильними, згуртованими, дисциплінованими.
Ми пишаємося нашим випускником Куляком Геннадієм, який закінчив Чернівецький національний університет імені Ю.Федьковича, є кандидатом в майстри спорту з футболу.

У нашій країні спорту приділяється велика увага, тому що українці завжди ним захоплювалися.
Ми впевнені, що тільки спорт може допомогти людям в житті, бо фізкультура і спорт дуже важливі. Спорт вимагає рухливості, жвавості, багато енергії, підтримує людину в гарній формі. Фізкультура і спорт є частиною нашого повсякденного життя. Ми мріємо, щоб хтось із нас став чемпіоном з любого виду спорту.

 

 

Над розділом працювали: Пошукова група «Майбутні чемпіони»
Керівник: Куляк Іван Петрович