Home / Сокирянський район / Новоолексіївка / Освіта Новоолексіївка

Освіта Новоолексіївка

 

Дошкільна  група Новоолексіївського НВК
В групі працює один педагог – Романюк Л.Д. Помічники вихователя: Гришанович Т.В., Баламутова  С.А.
Мета – виховувати здорову, гармонійно- розвинену особистість із використанням прийомів розвиваючого навчання. В дошкільній групі проводиться фізичне, розумове, моральне та естетичне виховання дітей. Протягом всього дня вихователь і помічник вихователя дбають про здоров’я дітей та їх повноцінний фізичний розвиток.

З історії школи
У 1998 році здійснилася мрія жителів села Новоолексіївка – на Сокирянщині було побудовано і відкрито нову двохповерхову школу-сад І-ІІ ступенів.
У квітні 2007 року школу-сад було реорганізовано в школу І-ІІ ступенів, а в серпні 2008 року – в Новоолексіївський навчально-виховний комплекс.

Лукашова Тетяна Вікторівна – директор, вчитель української мови і літератури, освіта вища, «спеціаліст вищої категорії».

Творчий портрет педагогічного колективу НВК.
Сьогодні педагогічний колектив складається з 13 вчителів. З усіх вчителів мають вищу освіту – 6, середню спеціальну – 7. За результатами атестації педагогам школи встановлено такі кваліфікаційні категорії:
– «спеціаліст  вищої  категорії» – 2;
– «спеціаліст» – 4.

У своїй роботі педагогічний колектив на перше місце ставить підвищення рівня навчальних досягнень учнів через розвиток пізнавальних та інтелектуальних здібностей школярів, впровадження інноваційних технологій, формування національної свідомості учнів та вихованців. А удосконаленням педагогічної майстерності кожного вчителя є участь у роботі шкільних та районних методичних комісій.
Головною метою навчального закладу є забезпечення реалізації прав громадян на здобуття   дошкільної  та  базової  загальної  середньої  освіти .
Головним завданням є :
виховання громадян України ;
формування  і розвиток творчої особистості з усвідомленою громадянською по-зицією, почуттям національної самосвідомості, особистості, підготовленої до професійного самовизначення ;
розвиток особистості учня, його здібностей и обдарувань;
виховання в учнів поваги до Конституції   УКРАЇНИ, державних  символів,  прав и свобод людини и громадянина. Почуття власної  гідності, відповідальності   перед   законом  за свої дії, свідомого  уявлення  до обов ‘язків людини і громадянина

Позакласна та спортивно-масова робота.
На належному рівні проводяться позакласні та спортивно-масові заходи. Працюють такі гуртки, як фольклорне мистецтво, «Чарівний пензлик», «Художня вишивка», а також спортивні секції з волейболу та баскетболу.