Спорт Вітрянка

Спорт – це здоров’я. Найбільшу роль у питанні підтримки й зміцнення здоров’я людини відіграє спорт. Саме регулярні заняття спортом підтримують гармонію в розвитку людини, але найбільш важливу роль вони відіграють у юному віці. Тому й дівчаткам і хлопчикам необхідні заняття спортом із самого раннього віку. В цей період розвитку дитини спорт здатний зробити найбільш доброчинний вплив на організм і закласти в основу для здоров’я на всі роки.
У нашому Вітрянському НВК приділяється велика увага заняттям спортом. Діти ще з прогулянкової групи активно займаються спортом. Це насамперед рухливі ігри, заняття з фізкультури, фізхвилинки. Учні школи мають змогу займатися тим видом спорту, який їм найбільше подобається. Так як улюбленим видом спорту у наших школярів є футбол, то і є певні здобутки у нашої футбольної команди. Два роки поспіль футбольна команда нашого Вітрянського НВК займала друге місце в області у змаганнях на призи клубу «Шкіряний м’яч»(2014, 2015р.) А от нашим дівчаткам більше до душі волейбол. Навіть вийшовши із стін рідної школи наші вихованки не покидають займатися улюбленим видом спорту, захищають честь школи, села. Волейбольна команда є багаторазовим призером району, а у 2018році зайняли перше місце в районі. Хоч наш навчальний заклад малий, та ми стараємося кожного року прийняти активну участь у всіх конкурсах, фестивалях, змаганнях. У туристичних змаганнях ми маємо призерів у окремих видах змагань.
Заняття спортом є запорукою міцного здоров’я, прекрасного настрою і підвищеного життєвого тонусу. Закликаємо всіх займатися спортом і бути здоровими.