Над розділом працювали: учні 5-6 класів Кулішівського НВК
Керівник: Харабара Г. І.
Велика і прекрасна наша Батьківщина. Це – безмежні колосисті поля, вишневі та яблуневі сади, повноводні ріки то синьоокі озера, різнобарвні луки та затишні гаї. Вона має чимало всесвітньовідомих пам’яток – споруд.
Культурним осередком села Кулішівка є клуб , бібліотека, школа.
Були різні перипетії історії – кріпацтво, бідність, репресії, революції, голодомор, колективізація, розруха, Велика Вітчизняна війна, що забрала сотню найкращих односельців-хліборобів. І знову розруха, післявоєнний голод, відбудова країни, що лягли на плечі матерів та дітей малоліток. Але село вистояло. Люди знову потяглися до преси, до книги, до самоосвіти. Пішли у клуб, у кіно.
Культурна спадщина села невелика. Перший будинок культури був побудований у 1933 році. Перший його завклубом і бібліотекарем була Василіка Ніна Василівна. У 1950 р. у центрі села було збудовано новий будинок культури, який проіснував до 1998 року, тому що не підлягав ремонту. На даний час будинку культури у селі немає, але жителі Кулішівки беруть активну участь у культурно-мистецькому житті села та району, зокрема в 2011 році ансамбль жінок під керівництвом бібліотекаря Калабалик Світлани Іванівни прийняв участь у виступі-показі народного мистецтва сіл району у селі Селещі, а також щорічно до дня Незалежності ансамбль жінок нашого села приймає активну участь у районному конкурсі «Буковинський сад», «Буковинські роси» та всіх масових заходах.
Не маючи будинку культури, всі підготовки до свят готуються у школі та приміщенні сільської бібліотеки. Найбільше у селі проводяться народознавчі заходи, які завжди закінчуються українською піснею. Це свята 8-березня, «Свято матері», День Незалежності, новорічні маланки та інші. Проводяться зустрічі з майстринями села, такими як, Кисиленко Ганна Василівна, Василіка Ганна Григорівна, Василіка Ганна Василівна.