У 1975 році було відкрито історико-краєзнавчий музей в селі, засновником якого є Бойко Надія Григорівна. Вона з 1950 року розпочала збір матеріалів з історії рідного краю. Односельчани приносили різні стародавні речі і тому згодом для їх розміщення було виділено дві кімнати у Будинку культури.
Тут ми можемо наочно побачити історію нашого села VІІІ-Х тис. років тому аж до ХХ ст. (по речових пам’ятках того часу). Сотні експонатів можуть підтвердити те, що було написано вище. Тут кремінні сокирки та наконечники стріл кам’яного віку, стародавні речі домашнього вжитку, речі народних умільців (вишиті, вирізьблені та ін.),
На початку 80-х було створено фольклорно-етнографічний ансамбль «Прялочка». Ідея започаткування «Прялочки» виникла у А.М. Маринчиного. На той час у селі вже існував гурт жінок, яких було одинадцять. Вони вміли гарно співати і знали багато стародавніх українських пісень. Було ще запрошено 11 чоловіків. І 11 листопада 1982 р. відбувся перший їхній концерт, який мав шалений успіх. Після цього їхні виступи проходили в м.Сокиряни, м.Новодністровськ, с. Сербичани, м. Кельменці. Неодноразово запрошувались до м. Чернівці. Виступали в 1988 році в с. Пирогово, у сусідній Молдові. Також у цьому ж році були запрошені на святкування 100-річчя з дня відкриття природного джерела «Регіна».
У 2004 році «Прялочці» присвоєно звання «Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив».
На сьогоднішній день «Прялочку» під керівництвом Боднар С.П., Сливки О.О., Волошина Д.М. знають поза межами району. Жодне свято в селі, районі не обходиться без участі колективу, запрошують і на обласні фестивалі.