Церква Святоуспіння Пресвятої Богородиці побудована в 1887 році на пагорбі в центрі села, на землі поміщика Августина Львовича Лірбхе. У цей час сільським священником був Іоан Полянський, а церковним паламарем Степан Сумінєвич. Будівництво продовжувалося два роки (1885 – 1887). Матеріалом для будівництва слугував камінь-черепашник з Шебутинецького яру, який місцеві жителі возили на возах. Прізвищ будівничих не збереглося, так само як і архітектора.
Будівництво церкви активно фінансував місцевий житель Максимчук Василь Федосович, який під час оранки поля знайшов скарб золотих і срібних монет. Під час завершення будівництва він пожертвував 1000 крб. золотом. Згодом він профінансував будівництво будинку для священника. У 1899 році Василь Федосович жертвує на церкву ще 2000 крб. золотом для проведення ремонту, а в 1908 виділяє ще 1000 крб. За цю благодійність Максимчуку було присвоєно звання ктитора – із встановленням в середині церкви на стіні мармурової плити, яка збереглася до наших днів.
Стіни церкви зведені з каменю-черепашника і їх товщина становить 1 метр. Розміри церкви: довжина по фасаду 22 метри, ширина – 10 метрів, висота з хрестами – 25 метрів. Зовні церква має вигляд двохкупольної будівлі. Внутрішні стіни розписані зображеннями святих та біблійними сюжетами.